6
9.9.2020
WhatsApp Gruplarında Dolaşan Akıl Almaz Corona Önlemleri
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   sedefartuny
   Her şey gümüş suyu ile başladı. Şimdilerde ise Coronavirüs'ün kan pıhtılaşmasına yol açtığı, ölümlerin bu nedenle gerçekleştiği ve kan sıvılaştırıcı aspirin kullanımının faydalı olacağı bilgisi dolaşımda. Senin WhatsApp gruplarından öğrendiğin en ilginç Corona önlemi ne?
    uzgunsaripapatya_
    Bu mesajı 30 kişiye gönderip 5 kere kapıyı öpersen corona işlemez.Ben yaptım işe yarıyor flnn XD
     velevkiozge
     Bilgi kirliliği olduğu gibi insanların sağlığını da tehlikeye atan bir şey.. Yazık, inanıp uygulayanlar bile oluyor ancak gönder n şuursuzların umrunda olmıyor bu durum maalesef
      detokssuyu
      Bana pandeminin ilk başladığı zamanlar sürekli bu önümüzdeki iki hafta çok önemli aman dikkat edin diye mesajlar geliyordu. O iki hafta bitiyordu yine önümüzdeki iki hafta çok önemli diye mesaj geliyordu arkadaşlarımdan. Sanırım bunun sebebi o ilk iki hafta önlemlere uymadığımızdandı..::(((( Önlem amacıyla pek bir mesaj gelmedi neden? Çünkü akraba gruplarının hiçbirinde yokum.:)))
       okadin
       Bu kan pıhtısı mevzu Teyit.org tarafından yalanlandı. Bana mart ayında yaklaşık 50 kalemlik bir ilaç listesi göndermişti sevgili whatsapp dostlarım. Whatsapp gruplarının olayı bu zaten bilgi kirliliği, birçok mesajı okumadan siliyorum.
        sameet
        idrar içirten önlem var duydum ben bunu
         _umut_
         Şu virüs olayından bir ton kerizin parasını öyle bir yediler ki. İnsanların zayıf zamanlarında korkularından beslenip ortaya bin tane palavra sıkıyorlar. Her ne hikmet ise ortaya atılan tüm iyileştirici şeyler para ile satılan şeyler...aaa bak 3 gün önce fiyatı 3 katına çıkmış. İnanmayın boş duyup konuşanlara. Elinizin altında dünya kütüphanesi google var. Güvenilir sitelerden aslını astarını araştırın.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.