WhatsApp Gruplarında Dolaşan Akıl Almaz Corona Önlemleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Her şey gümüş suyu ile başladı. Şimdilerde ise Coronavirüs'ün kan pıhtılaşmasına yol açtığı, ölümlerin bu nedenle gerçekleştiği ve kan sıvılaştırıcı aspirin kullanımının faydalı olacağı bilgisi dolaşımda. Senin WhatsApp gruplarından öğrendiğin en ilginç Corona önlemi ne?
    okadin
    Bu kan pıhtısı mevzu Teyit.org tarafından yalanlandı. Bana mart ayında yaklaşık 50 kalemlik bir ilaç listesi göndermişti sevgili whatsapp dostlarım. Whatsapp gruplarının olayı bu zaten bilgi kirliliği, birçok mesajı okumadan siliyorum.
     detokssuyu
     Bana pandeminin ilk başladığı zamanlar sürekli bu önümüzdeki iki hafta çok önemli aman dikkat edin diye mesajlar geliyordu. O iki hafta bitiyordu yine önümüzdeki iki hafta çok önemli diye mesaj geliyordu arkadaşlarımdan. Sanırım bunun sebebi o ilk iki hafta önlemlere uymadığımızdandı..::(((( Önlem amacıyla pek bir mesaj gelmedi neden? Çünkü akraba gruplarının hiçbirinde yokum.:)))
      velevkiozge
      Bilgi kirliliği olduğu gibi insanların sağlığını da tehlikeye atan bir şey.. Yazık, inanıp uygulayanlar bile oluyor ancak gönder n şuursuzların umrunda olmıyor bu durum maalesef
       _umut_
       Şu virüs olayından bir ton kerizin parasını öyle bir yediler ki. İnsanların zayıf zamanlarında korkularından beslenip ortaya bin tane palavra sıkıyorlar. Her ne hikmet ise ortaya atılan tüm iyileştirici şeyler para ile satılan şeyler...aaa bak 3 gün önce fiyatı 3 katına çıkmış. İnanmayın boş duyup konuşanlara. Elinizin altında dünya kütüphanesi google var. Güvenilir sitelerden aslını astarını araştırın.
        uzgunsaripapatya_
        Bu mesajı 30 kişiye gönderip 5 kere kapıyı öpersen corona işlemez.Ben yaptım işe yarıyor flnn XD
         sameet
         idrar içirten önlem var duydum ben bunu
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.