WhatsApp'a Girip Çıktığı Halde Mesajlara Cevap Vermeyen İnsan
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kedisesii
   Sanki biraz şov gibi
    amakafamiznasiguzel
    Bi de 3 saat sonra cevap verilen mesaja saniyesinde geri dönen mal var bilin bakalım kim o?
     zeynebio
     deli oluyorum ben o insanlara. Hayır neden ya neden bir anlatsana. Benim diğerlerinden ne gibi bir farkım var. Onların nasıl bir önceliği var anlamış değilim.
      sisibisoshi
      Sizi değersiz gördüğünün bir göstergesidir. Direkt engelleyin şerefsizi.
       transylvania
       insanların psikolojisi her an konuşmaya müsait olmayabilir.. Yaşadığı yada meşgul olduğu durumlar olabilir .. whatsappa önemli bir konuda birine cevap yazmak için girmiş olabilir.. Size müsait değilim yazması belki karşındaki kişiyi daha çok kırabiliceğini düşünmekle beraber , Kasti olarak sizinle gerçekten konuşmakta istemeyebilir ..
        ilsasilem
        Vermezsen vermeeee maltoz. Sen kimsin be ! Diyesim geliyor mesajla. Ama bacaklarımı sallayarak gergin gergin mesaj beklemekle yetiniyorum (:(:(:
         jamiryuu
         Ümüğünü sıkasım geliyor
          imailahorsilah
          İstemediğim zaman cevap vermiyorum, aramalara da öyle. Çok küfür yiyorum ama olsun.
           dr-zet
           Benim o. Şov değil ya harbiden müsait olmuyorum ya da uzun cevap yazmak gereken bir mesaj olduğunda rahat bir zamanda yazıp göndermek istiyorum. Unuttuğum da oluyor tabi.
            velevkiozge
            Herkes cevap alma konusunda fazlaca bencil değil mi? WhatsApp'ta online olmak sana cevap vermek zorunda olunduğu anlamına gelmiyor ki? Herkes seninle konuşmak zorunda mı? Farzet ki karşındaki kişi online değil ve annesiyle telefonda konuşuyor. Bu durumda kimse kimseye kızmıyor. Ama annesiyle konuşmayı whatsApp'tan yaptığında ve cevap vermediğinde bitiyor herkes. E ne farkı var ki ? İnsanların anında cevap vermiyor oluşu sizi önemsiz yapmaz. İşiniz acilse arayarak halledebilirsiniz. WhatsApp'tan yazıyorsanız da geç cevap gelse dahi şikayet edilmemeli bana göre
             zodyakli
             Ben bu insanları havalı buluyorum. Umursamaz, kendini ve kendi işlerini daha önemseyen, önceliği kendi olan insanlar olarak değerlendiriyorum. Ve gerçekten çok havalı buluyor ve çok imreniyorum bu insanlara.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.