55
21.5.2020
WhatsApp'a Girip Çıktığı Halde Mesajlara Cevap Vermeyen İnsan
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   kedisesii
   Sanki biraz şov gibi
    dr-zet
    Benim o. Şov değil ya harbiden müsait olmuyorum ya da uzun cevap yazmak gereken bir mesaj olduğunda rahat bir zamanda yazıp göndermek istiyorum. Unuttuğum da oluyor tabi.
     nobody1
     Ay benim arkadaşlarım öyle. Artık mesaj atmıcaklar diye bende çıkıyorum sonra bir kaç saniye sonra başlıyorlar yazmaya...
      kuyinist
      Ben genelde giriyorum mesaj gelmis oluyo cevap verecek bi durumda olmuyorum arsive atiyorum sonra unutuyorum. Znxbjxnzms karsi tarafta saniyo ki bilefek vermiyorum. Mesgul insaniz napalimm
       sardunya
       Bunu yapan kişi aynen görseldeki karikatür gibi, "yavşaksın yaparsın" diyorum.
        arda1011
        yapiyorum ne yapayim bazen canim yazmak istemiyor iste
         transylvania
         insanların psikolojisi her an konuşmaya müsait olmayabilir.. Yaşadığı yada meşgul olduğu durumlar olabilir .. whatsappa önemli bir konuda birine cevap yazmak için girmiş olabilir.. Size müsait değilim yazması belki karşındaki kişiyi daha çok kırabiliceğini düşünmekle beraber , Kasti olarak sizinle gerçekten konuşmakta istemeyebilir ..
          kanadadabiryusuf
          hayır yazılacak bir şey yazsa cevap veririm ":)" buna ne yazılır ki ya da randoma...
           amakafamiznasiguzel
           Bi de 3 saat sonra cevap verilen mesaja saniyesinde geri dönen mal var bilin bakalım kim o?
            mevsimlerden-sonbahar61
            Ya önemli bi meselesi vardır yada konuşmak istemiyordur seçenekler açık tarafını seç sinikırss 👍(ilk defa reklam yaptım)😌
             zodyakli
             Ben bu insanları havalı buluyorum. Umursamaz, kendini ve kendi işlerini daha önemseyen, önceliği kendi olan insanlar olarak değerlendiriyorum. Ve gerçekten çok havalı buluyor ve çok imreniyorum bu insanlara.
              imailahorsilah
              İstemediğim zaman cevap vermiyorum, aramalara da öyle. Çok küfür yiyorum ama olsun.
               sisibisoshi
               Sizi değersiz gördüğünün bir göstergesidir. Direkt engelleyin şerefsizi.
                aynenbileader
                Bak bunu çok yapıyorum ama gece 12 olmuş Ahmet diye bir arkadaşım var bana yazıyor her defasında uyumadım diyorum. He tamam yarın kaçta kalkacaksın diyor? Ulan Ahmet sıkıldım senden sal beni bu ne abi her seferinde sevgilim gibi hareketler sergiliyorsun. Bi de geçen gün yazmaz mı kurşuna at görüldü atma diye. dedim s2cem abi sal beni!
                 tubilili
                 Mesajlara cevap vermiyor degildir O. Onemli mesajlara cevap veriyordur, sahsen ben oyle yapiyorum. Online gordukce yazan insanlar... Onlara cevap yazdikca sirketten yazan insanlar... Onlara cevap yazdikca aile online goruyor falan derken uzuyor liste.
                  jamiryuu
                  Ümüğünü sıkasım geliyor
                   zeynebio
                   deli oluyorum ben o insanlara. Hayır neden ya neden bir anlatsana. Benim diğerlerinden ne gibi bir farkım var. Onların nasıl bir önceliği var anlamış değilim.
                    roar
                    Böyle şeylere takılmak kaldı mı ya. İş meselesi olmadığı sürece sıkıntı değil. Asıl sıkıntı mavi tikini kapatanlar örgütünde.
                     velevkiozge
                     Herkes cevap alma konusunda fazlaca bencil değil mi? WhatsApp'ta online olmak sana cevap vermek zorunda olunduğu anlamına gelmiyor ki? Herkes seninle konuşmak zorunda mı? Farzet ki karşındaki kişi online değil ve annesiyle telefonda konuşuyor. Bu durumda kimse kimseye kızmıyor. Ama annesiyle konuşmayı whatsApp'tan yaptığında ve cevap vermediğinde bitiyor herkes. E ne farkı var ki ? İnsanların anında cevap vermiyor oluşu sizi önemsiz yapmaz. İşiniz acilse arayarak halledebilirsiniz. WhatsApp'tan yazıyorsanız da geç cevap gelse dahi şikayet edilmemeli bana göre
                      benita
                      Bu sıkıntıyı yaşamamak için mavi tik kapattım, bazen canım konuşmak istemiyor bunu karşı tarafa anlatmak zor.
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.