Wayfair Skandalı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   allf0rmia
   kanımı donduran ve dünyanın döndükçe kötülük dağıttığına gerçekten inandığım bir flood. TT olamamasının sebebi ise "az sonra okuyacaklarınız yanlıştır" şeklinde bir uyarı(!) düşmesi.. sosyal medyanın bu konu hakkında sessizliğe bürünmesi wayfair ile ilgili çıkan haberlerin doğru olması kadar korkunç.
   https://twitter.com/heroo_7/status/1282214727670738946?s=21
   https://twitter.com/heroo_7/status/1282214727670738946?s=21
    okadin
    Aklımı kaçırmak üzereyim. Çok korkunç. Trendyolda da bir satıcı tespit edilmiş, çocuk kıyafetlerini binlerce liradan satışa çıkarmış, üzerine birde çocuk beden tablosu koymuş. Ne kadar korkunç bir Dünya’da yaşıyoruz. Allah’ım çocuklarımızı koru ne olur. Nasıl uyuyacağım ben bu gece. Kalbim kaldırmıyor.
     meyvesebze
     Su saat oldu.Hala bu habere bakiyorum Aglamamak icin zor tutuyorum kendimi Nasil bi devirde yasiyoruz? Allah kahretsin....
      lellu
      Sonra doğan güneşe gülümse. Nasıl ☹️
       noobzac
       Akıl kârı değil. Muhtemelen altından farklı bir şey çıkacaktır. Lakin böyle bile olsa bunun için çocukları kullanmaları dehşet vericidir. “Yalancı Çoban” masalını bilirsiniz.
        mortie
        fake yahu inanmayın. gerçek skandal arıyorsanız yanıbaşınızdaki sınır kapılarına, vakıflara, iş yerlerine bakın.
         hysosiri
         Bir siber saldırı olduğu bilgisi dolanıyor gerçek olmasa bile tüyler ürpertici. Çocuklar çok masum çok saf böyle kirli bir dünya için özellikle, ufacık bir yavruya zarar verenler yaşattığı acının bin katını yaşamadan ölmesinler
          lovewkoko
          söyledim yine söyleyeyim. böyle şeyler yapılacaksa deepweb üzerinden yapılır. güzel reklam yaptılar kusura bakmayın.
           issizmadaaam
           insanlık olarak komplo teorilerine inanmaya, hıyarım var diyene bir avuç tuzla koşmaya o kadar hevesliyiz ki. Yanıbaşımızdaki çaresizlikleri, ölümleri görmek yerine böyle boktan şeylere kafa yoruyoruz. Bu dünyadan her türlü kötülük beklenir evet her şeye okey ama biz de komplo teorilerine ayrı bir merak var.
            roar
            Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler olmuş.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.