Veganların Yaptığı Saçma Aktivist Eylem
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   strangestar
   Veganlarla bir sorunum yok istediğini yesinler ama her şeyde olduğu gibi b*ku çıkmaya başlamış
   https://onedio.com/haber/unlu-fastfood-zincirine-girerek-yerlere-kan-doken-aktivistler-sosyal-medyayi-ikiye-boldu-992271?ref=slider-2
   https://onedio.com/haber/unlu-fastfood-zincirine-girerek-yerlere-kan-doken-aktivistler-sosyal-medyayi-ikiye-boldu-992271?ref=slider-2
    me_out_bye
    Mal mk. Oğlum o canlıların yaratılış amacı o. Gezip tozacak eglenecek bir süre büyüyecek sonra gıda olacak. Yaşlanıp ne yapsın ??? İnsanlar bazen boşluktan çok saçma şeylete takıyorlar. Besin o, niye yaşlanıp kuruyup toprağa gitsin ? Niye bir balık yaşlanıp ölsün karaya vurup çürüsün ? Belli süre geçtikten sknra ya bir insan yiyecek ya başka büyük bir balık. Onların hayatı okdr bunu beyniniz almıyor mu? Tavuksan yımırtlarsın belli süre sonra kıt tabağa gidersin. Niye tavuğun mezarı olsun ? Ruh hastası mısınız kardeşim ? İnsancıl anlamlar niye yüklüyorsun beslenme hayvanına ? Git köpeği kediyi kuşu koru o ok. Onlara boşuna zulüm ediyorlar. Gıda hayvanı değildirler. Görevleri başka onların.
     me_out_bye
     Et yemeden yaşanır mı? Proteini nereden alacan sılak. Böcek mi yicen ? O da hayvan mk. Onuda öldürme mezarı olsun kara fatmanın. Tövbe ya. Herkes senin gibi yarı ölü. Cılız otla beslenen olmak zorunda mı? Millet çalişıyor hani ağır işler yapıyorlar ? Salatalıkla otla olacak iş mi ona ? Bunları ufak beynin hiç düşündü mü hiç? Protein güc kalori lazım adama. Tıpkı bir aslan gibi. Aslana niye avlanıyon diye eylem yapıyon mu? Git yap. Ot ye de aslana. Ot yiyerekte yaşayabilirsin de. Kamil ya. 🤦🏻‍♂️ Tamam ne güzel kendin yap o çok güzel. Tebrik ederiz dünyaya zararsız yaşiyorsun kendi kararın takdir edilesi bişe 👍🏻 Güzel hoş iyi. Ama fazla ötme. Herkes senin istediğin gibi olmak zorunda değil. Adam orada yemek yiyecek. Gitmiş yere kan dökmüş. İyi bok yaptın dunyayı kurtardın mk. Hepsi yaşlansın hastaliktan olsun hayvanların. Çok mutlu olursun ? Bırak sanane vakti geldi ise kesilir.
      _gizem_
      Bence veganların canı et çekiyor
       monaiman
       hasssssssssssss ya bir gidin et yiyin protein olsun beyninize tıkanmış maruldan.
        eski_bi_tanidik
        Et seviyom ben amk. Ohh şimdi pide, adana kebab, ızgara tavuk olsa da yesek
         imcherry_
         böyle saçma salak şeyler yapan veganlar yasaklansın
          me_out_bye
          Balık resturuturunada git aç kukunu işe ortaya. Sokak kokereçcişinede git adamın tezgahına. Sıç orayada. Heh. Aferim kızımaaaa. Te Allam.
           fairytale-
           Yapmayın yavrum gelin size bir et döner ısmarlayayım. Ac kafayla çalışılmaz kfjfjjdjd
            kafatamircisi
            Siz bizi asıl Kurban Bayramında görün))
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.