Vatandaşa Dev Hizmet: İnşaatı İzlemek İsteyenler İçin Paravanda TV Şeklinde Pencere Açıldı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   İzmit’te bir iş merkezi inşaatının etrafını paravan ile kapatan müteahhit firma, vatandaşların inşaatı rahatça izleyebilmesi için paravan üzerine televizyon şeklinde şantiye izleme alanları oluşturdu. DHA'da yer alan habere göre, İzmit Ömerağa Mahallesi İstiklal Caddesi üzerinde yapımı devam eden iş merkezi inşaatının etrafı paravanlarla kapatıldı. Müteahhit firma, paravan üzerine televizyon figürleri yerleştirerek, şantiye izleme alanları oluşturdu. Meraklı vatandaşlar paravanın yanına gelerek bu alanlardan şantiyede devam eden çalışmaları izleyebiliyor. İnşaata bakan Ahmet Gün, “Valla çok mantıklı. Gayet esprili olmuş. Şahsen, denk geldiği zaman ben de bakıyorum. Aynı zamanda iş makineleri oldukça merak uyandırıyor insanlarda, seyrediyorlar. Ben kendim de endüstriyel makinaları izlemeyi çok seviyorum açıkçası. İlk gördüğümde çok dikkatimi çekti. Orayı televizyon gibi yapmışlar. Çok esprili olmuş. Aslında tüm şantiyelere böyle yapabilirler. Bu tip şantiyeler, iş makineleri televizyonda olsa evlilik programlarından daha çok seyredilebilir” dedi.
    mertiniz
    Hakaret gibi geldi bana, bilemedim. Dün bir başlık vardı her genç kızın hayali beyaz gelinlik giymektir diye. O başığı hakaret olarak gören arkadaşımın bu konudaki fikrini merak ediyorum
     sedefartuny
     😊 Şahane fikir. Amcalarıma bakın, kafalarını nasıl uzatmışlar. Bir ara Makine TV diye bir kanal vardı. Dedem sürekli izlerdi. Tüm iş makinelerini onunla birlikte öğrenmiştim bende. Gerçekten insanı ciddi anlamda deşarj ediyor inşaat izlemek.
     /
     0

     Tarihe Göre

     İçerik bulunamadı.