Vatana Millete En Çok Hayrı Olan Meslek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Vatana millete hayırlı bir evlat olsun mottosu ile büyütülen nesil biziz sanıyorum. Vatana millete ne hayrımız dokunuyor tartışılır ama vatanın da bize bir hayrının dokunduğu yok. Neyse burayı geçelim. Vatana, millete fayda sağlayabileceğimiz en kestirme yol mesleklerimiz. Corona ile çok daha iyi anladık sağlık çalışanlarının ülkeler, toplumlar için ne kadar önemli olduklarını. Üretimin değerini, çiftçilerin önemini.
    peripedia
    Online eğitim sürecinde buzdolabını tahta olarak kullanan Ebru öğretmendir benim gözümde.
     mehmet_08
     işini en iyi yapan herhangi bir meslektir
      _lara_
      Polisler. onlar OHAL çıksa sokaktalar korona çıktı sokaktalar milletvekili geldi 5 saat öncesinden ayakta beklerler. kar yağar yağmur yağar onlar beklerken donlarina kadar islansalar da görev yerlerini terk etmezler. tuvalete bile gitmiyor bu adamlar. Üstelik onların doktorlar gibi dernekleri yok çıkıp haklarını savunamiyorlar. askerler sınır dışı ve merkezden uzak yerlere bakarken polisler hem merkeze hem uzağa bakarlar ama askerler gibi bi gazinolari yoktur. değeri bilinmez polisin. maaşı istediği kadar güzel olsun bu eziyete bu değersizlige katlaniyorlar. helal olsun onlara.
       bendemistimama
       Yollarda gordugumuz karton toplayicilar inanin bir suru ogretmenden doktordan hakimden daha faydalidir bu vatana helen siyasetciden nurun ala nurdur
        cinayetvaraga
        Öğretmenler diyecem ama tutuyor beni bi gülme. ne öğretmenler gördüm tapılası ne öğretmenler gördüm yüz karası.
         mrlawyerkk
         Gülümsemesi ile benim gibi uçaktan korkan insanlar başta olmak üzere tüm yolculara güven ve mutluluk enjekte eden çok değerli kabin memurlarıdır.
          okadin
          Tüm gün yatmak dışında hiçbir iş yapmayan, üstüne üstlük vatandaşın işlerini sürekli zora sokan, bir nebze yardımcı olmak ihtiyacı hissetmeyen, karşısındaki insanı insan yerine bile koymayan bazı kamu çalışanlarının dışında kalan ve her ne işle iştigalse bunu doğru bir şekilde yapan, insana saygı duyan herkesin topluma katkısı var. Biz değerlerini bilmesekte yoksulluk sınırında çalışmaya muhtaç etsekte bu böyle.
           sedefartuny
           Üniversite kantinlerinde öğrenci notlarını çoğaltan fotokopici abilerdir. Birçoğu gerçekten köşeyi çok hızlı ve sağlam bir şekilde dönmüş olsa da dersleri takip etmeyen bir gram nota muhtaç öğrencilerin üniversite mezunu olmasını sağlamışlardır. Çok değerlilerdir.
            asit
            topluma zerre kadar da olsa faydası olan insanın yaptığı iş kutsaldır
             handeyakar07
             Gold Digger
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.