Vatana Millete En Çok Hayrı Olan Meslek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Vatana millete hayırlı bir evlat olsun mottosu ile büyütülen nesil biziz sanıyorum. Vatana millete ne hayrımız dokunuyor tartışılır ama vatanın da bize bir hayrının dokunduğu yok. Neyse burayı geçelim. Vatana, millete fayda sağlayabileceğimiz en kestirme yol mesleklerimiz. Corona ile çok daha iyi anladık sağlık çalışanlarının ülkeler, toplumlar için ne kadar önemli olduklarını. Üretimin değerini, çiftçilerin önemini.
    mehmet_08
    işini en iyi yapan herhangi bir meslektir
     peripedia
     Online eğitim sürecinde buzdolabını tahta olarak kullanan Ebru öğretmendir benim gözümde.
      asit
      topluma zerre kadar da olsa faydası olan insanın yaptığı iş kutsaldır
       sedefartuny
       Üniversite kantinlerinde öğrenci notlarını çoğaltan fotokopici abilerdir. Birçoğu gerçekten köşeyi çok hızlı ve sağlam bir şekilde dönmüş olsa da dersleri takip etmeyen bir gram nota muhtaç öğrencilerin üniversite mezunu olmasını sağlamışlardır. Çok değerlilerdir.
        okadin
        Tüm gün yatmak dışında hiçbir iş yapmayan, üstüne üstlük vatandaşın işlerini sürekli zora sokan, bir nebze yardımcı olmak ihtiyacı hissetmeyen, karşısındaki insanı insan yerine bile koymayan bazı kamu çalışanlarının dışında kalan ve her ne işle iştigalse bunu doğru bir şekilde yapan, insana saygı duyan herkesin topluma katkısı var. Biz değerlerini bilmesekte yoksulluk sınırında çalışmaya muhtaç etsekte bu böyle.
         handeyakar07
         Gold Digger
          mrlawyerkk
          Gülümsemesi ile benim gibi uçaktan korkan insanlar başta olmak üzere tüm yolculara güven ve mutluluk enjekte eden çok değerli kabin memurlarıdır.
           cinayetvaraga
           Öğretmenler diyecem ama tutuyor beni bi gülme. ne öğretmenler gördüm tapılası ne öğretmenler gördüm yüz karası.
            bendemistimama
            Yollarda gordugumuz karton toplayicilar inanin bir suru ogretmenden doktordan hakimden daha faydalidir bu vatana helen siyasetciden nurun ala nurdur
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.