Varsa Yaşadığınız Paranormal veya Garip Olaylar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   berat-albayrak-official
   Uzun süre bu tür başlıklar açılmayınca ben açayımdedim. Geçen gün evde kitap okurken yan odanın lambası güneş gibi hemen parladı söndü. Lamba yeniydi.
    asit
    18-19 yaşlarındaydım. Yazın memleketteyken ben hariç aile bireyleri bağ evine gitmişti. Gece 4 civarı çişe kalktım. Koridordan tuvalete doğru giderken yanımdan dedem geçti. Sallamadım hiç dedim heralde çişe kalktı yatmaya gidiyor. Neyse tuvaletten çıktım yatağa yattığım an dedemin de diğerleriyle bağ evine gittiği aklıma geldi. Sabaha kadar kıpraşmadan bekledim yatakta :(
     mevsimlerdensnbahar61
     Şey ya mutlu olduğum zaman hemen ardından moralimi bozacak bi şey oluyor hani sayılırsa bu olsun.
      tsukyomi
      Benim değil de, ayıcığın başına tuhaf iki olay geldi. Saat gecenin ikisi oldu, bu salak 'sen yat devuşka benim iş var' dedi, gittim yattım. Sabah kahvaltıda anlatıyor; saat 4 civarı bir yanık biber kokusu gelmiş burnuna. Ama bildiğin boğazları yanmış kokudan. Gezinip durmuş nereden geliyor koku diye, açmış balkonları, komşudan mı acaba diye bakmış ama komşularda yaşam belirtisi yok, karşı komşu zaten evde yok. Beni uyandırmaya çalışmış ama ölüm uykusuna yatmışım, ki en ufak tıkırtıda uyanan bir insanım. 5'ten sonra dağılmış koku. Bir ara da yantar kokusu gelmişti, Rusça'da kehribar demek ama amber demek istiyor muhtemelen salak, yine aynı mevzu, aynı saatler. Kafasında tümör de yok, şizo da değil. Epey düşündüm bu konuyu ama içinden çıkamadım. Acıktı ayı desem amber kokusu niye alsın? Bilemiyorum Altan, bilemiyorum.
       eo110
       Evin içindeki merdivene gece uyanınca kolaylık olsun diye sensörlü lamba taktırdım. Bir gece odamda uyumak üzereyim ve evde benden başka kimse yok. Merdivende ki lamba hiç bir hareket yok iken kendiliğinden 4 defa yanıp söndü. Gerilim başladı tabi bende.Geceleride zaten biraz ödlek olurum, o gece benim için hiç bitmedi. 😳 Sensörlü lamba iptal.
        iyki
        Arabaya çarpmadan iki dakka önce yukardan önüme ne olduğu belirsiz bir kütle düşmesi. Olağan şüpheli kargalar
         tugcehatun
         Bir hafta oldu olmadı. Koridorumuzda boy aynası asılı duvara. Hemen yanındaki oda da ise bizim bebe yatıyor beşikte. Bir anda bir çığlık kıyamet koptu bizim bebeden. Tam o sırada ayna paaat, tuz buz. Bi kaç saniyelik kanım dondu
          badideasensei
          Benim değil de anneannemin tanık olduğu bir olay var. Annem de anlatır. Anneannemin kaynanası bir gece (yer: köy) o zamanlar tuvaletler dışarıdaymış. Kaynanası gece bahçeye gidiyor. Sonra bir süre gelmiyor. O da merak ediyor tabi ne oldu diye. Bir iniyor ki ahırın önünde kadın başı yere dönük şekilde. Garip bir biçimde. Çarpılmıştı dediler. Bir tane daha var o da anneannemin kaynanasına ait. Babam ile annem nişanlıyken bu kadın halen yaşıyormuş. Babam bir gün annemlere gelmiş. Bir gece içinde bu yaşlı kadının eli yüzü dayak yemiş gibi mosmor oluyor. Yine çarpılmış dediler. Babam kadın cidden dövülmüş gibiydi der hep.
           eagle1121
           Şöyle iki tane olay yaşadım yaşım 14-15 yaşındayken mutfakta elimde iğneyle karıncalarla oynarken arkadan biri tekme gibi bir şey attı kendimi yemek yapan annemin önünde buldum ikimizde şok geçirdik evde ki diğer kişiler odalarındaydı . Sonra bir olay daha yaşadım gece çalışırken karanlık bir yerde bir şey sırtıma vurdu ve ben yere yapıştım çevremde de kimse yoktu onda da kedileri kovalamıştım o yüzden hayvanlardan korkarım
            kania_
            Aslında yok ama ben hep görüyom saçma salak sesler duyuyom garip garip gölgeler el izleri filan yakında başıma belada alırım ben hadi hayırlısı.
             kinyasxx
             21. yüzyıldayız hala bu tür şeylere inananlar var 🤦‍♂️
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.