Varoş Kadınları'nın Ortak Özellikleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   utumasasiilekayanadam
   Örnek vermek gerekirse; Haddinden fazla süslenmeleri ve ne varsa takmaları takıştırmaları Birbirine uymayan elbiseler giymesi Özellikle leopar desenli bir zamazingoyu üzerinde taşıması Dibi gelmiş sarı saçlar Random atması Tırnaklarında taşmış ojeler vsvs.
    benita
    Sidik yarışında oldukları hemcinsleriyle baş edebilmek için eşlerini birer yarış atına çevirmek
     mevsimlerdensnbahar61
     Genel olarak kavgaya meyilli insan iticiliği var
      vsjvsjvsjv000
      Dış görünüşüne, giyim tarzına ya da zevklerine göre kimseye varoş diyemem ama ağzı bozuk kadın bana göre böyledir. Hatta küfür erkek/kadın ayırmadan varosluğun dibidir.
       mehmet_08
       Vücut tipine bakılmaksızın sürekli tayt giymesi, kıllı kollar öğğ, k leri ga diye okuması gırlaktan k ama yazılamaz
        badideasensei
        bence belli eden asıl özellik: Akşam misafirleri ile binada ki herkesin kulak zarlarını patlatırcasına ses yapan bir de misafiri gönderirken ben birine bir şey oldu zannettim. Kapı kapalıyken dayanamıyorsun açınca bir de sen düşün onu düzgün konuşacağım ve sesim ince hoş vs olacak diye türkçesi kayan ve biri vızıldıyormuş gbi gelen konuşmaları. Gözlerini devirmeleri, sakız+ asfaltta parmak arası terlik kombini gayet basit bir varoş örneğidir. Örn:Kadın ameliyathane hemşireliğinin yalnızca temizlik yaptığını düşünüyor.Cahil+varoş . Sohbet dahi etmeyeceksin böyleleriyle. Komşuya birde basit dosya işlerine bakacağı bir iş için işe başlamadan haftalar önce günlerce word excel öğrenmek için kapıya geliyordu. Hayır diyememek kadar lanet bir şey yok . geçti gitti allahtan.
         cinayetvaraga
         Konuşmalarının irite edici olması.
          eski_bi_tanidik
          Ota boka çirkeflik yapması Medenî olmayıp her işini kavgayla vs halletmesi Hanımağa gibi artistlik taslaması 1 erkek için bir başkasıyla kavga etmesi veya potansiyelinin olması
           dr.rock
           nasıl sınıfsal bi adamsın olm sen ya, hayatını böyle mi yaşıyorsun hakkatten... Varoş... Çirkin... vb... :) Kendini hangi sınıfa sokuyorsun onu merak ediyorum asıl ben, biraz o konuda konuşmak ister misin? Ya da biraz kendinden bahset ben senin sınıfını söyliyim
            hogwartsmektubugelmeyen
            Varoş kadın ???
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.