Vaka Sayısı 30 Bini Aştı!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Son 24 saatte 30 bin 438 kişinin Kovid-19 testi pozitif çıktı, 236 kişi yaşamını yitirdi. Türkiye'de son 24 saatte 358 bin 64 Kovid-19 testi yapıldı. 30 bin 438 kişinin testi pozitif çıktı, 236 kişi yaşamını yitirdi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 'VAKA SAYILARI NEDEN DÜŞMÜYOR? Sebeplerden üçü: Toplumsal hareketlilik çok arttı. Dışarıda, ortak mekânlarda tedbire önem verilmiyor, hastalığın yayılma ortamları çok fazla. Toplum bağışıklığını henüz sağlamış değiliz. Ne yapmalıyız? Tedbirlere uymalı, aşılarımızı tamamlamalıyız” ifadelerini kullandı.
   https://onedio.com/haber/vaka-sayisi-30-bini-asti-1007836?ref=slider1
   Detaylar
    alfawolf58
    Herkes aşı olsun birazda dikkat etsin halledelim aq onbinlerce prof, uzman doktor vesaire aşı olmuşken ilkokul mezunu adamların biz büyü oyunu görüyoruz vesaire cinsinden konuşmasına acaip gıcık oluyorum, bilmiyorsan bilmiyorum de, korkuyorum de, bişey de ama büyük oyun deme :)
     silmarillion
     Önemli olan ağır vaka sayısının çok olmayışı diye avunuyor dayılar, gerçekten öyle mi değil mi bilmiyoruz, neler dönüyor memlekette yarısından bile haberdar değiliz iyice kuzey kore'ye döndük. Özgür haber alma, haber verme hakkı bitti, yarın öbür gün ülkede bir infial olsa kaç kişinin haberi olacak merak ediyorum, ülkede ürettiğimiz malın alıcısı yok, çürüyor, eskiyor, kullanım tarihi geçen ürünlerle dolu memleket. Her şeyin maliyeti, tüm hammalzemelerin fiyatı artmaya başladı, üretim dura kalka gidiyor, otomotiv'de bir hafta duruyoruz bir hafta üretiyoruz, içler acısı durumdayız ve hala mikrofon uzatıldığında dayı "reyiz" diyor. Alın basmaya devam edin reyize, ne diyeyim🤷🏻‍♂️
      lutfen-ama
      Ya ya iki yıldır aşı olmuyoruz diye bitmiyor zaten sizin toplu açılış törenlerinizin, cenazelerinizin yaz olunca turizmi sağlığın önüne koyuşunuzun iki üç hafta tam kapanma sağlayamayışınızın, bu süreçte yıpranan esnafın ve işsizin yanında olamayışınızın hiç alakası yok konuyla. İnsanlar bıktı artık ya hükumet gerekli önlemleri alıp yeterli yardımda bulunmuyor kendilerine de hiçbir kural işlemiyor ama halka sürekli tedbirlere uyun aşı olun falan ne anlamı var ki sizin sözlerinizin sağlık bakanı bile sağlığı değil cebini, koltuğunu düşünüyor hay böyle ülkenin ya.
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.