Uzun Süreli İlişkinin Sırları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   roxannee-
   Nasıl yapıyorsunuz bunu? Ben de artık düzenli ilişki yapmaya karar verdim. Ancak en uzun ilişkim 6 ay. Hadi bana biraz ilham verin.
    moonlight3rd
    Uzun süreli ilişki falan yok. Sırrı da yok.
     coronavirus
     5 yıllık ilişkime kadar benim de en uzun ilişkim 6 ay civarıydı. Uzun olmasının sırrı uzak mesafe olmasıydı. Kadınlar bana tahammül edemiyor pek. Karaktersiz olsaydım ilk başladığım veya herhangi bir ilişkim şu an hala devam ediyor olurdu. Bir insanı, benliğiyle kabul etmek çok zor be reis. Önce seni sen yapan şeylere aşık olurlar, sonra da onları değiştirmeye çalışırlar xD
      mevsimlerdensnbahar61
      Sırrı olmaz bence bu işler yöntemlede olmaz karşılıklı uyum mewzu
       cekirdeksizkarpuz
       Bi uzun ilişkim oldu (fasılalarla 7 sene) o da evlilik. İşin sırrı bu, adamı/kadını buldun mu bas nikahı. Zaten ilk bir sene anlaşmalı boşanma imkanın da yok, boşanma davası bitecek falan derken mecburen uzun süreli ilişki oluyor.
        wb-
        Empati kurarak, anlamaya çalışarak, kavgaları kazanılması gereken bir savaş olarak görmeyerek( unutmamak lazım ilişkide kavganın kazananı olmaz) en önemlisi küçük yalanlar bile söylemeyerek.
         fuind
         Hiçbir ilişkinin uzun vadeli olma garantisi olmamakla birlikte ilişki ömrünü uzatmak isteyenlere hepimizin bildiği sözü söyleyeceğim: Sevgi neydi? Sevgi emekti. Karşılıklı tahammül sınırlarını genişletmek, onun için sevmediğin şeyler yapmak yada sevdiğin şeylerden vazgeçebilmek, fedakarlık yapmak. Ancak bunların baş şartı KARŞILIKLI olmasıdır. Tek taraflı işe yaramaz.
          sezen_kose
          sevgi emekti
           burciko
           Kendini biraz değiştirmek ve karşı tarafında kendini biraz değiştirmesi.
            tucco
            Her şeyden önce eşinle iyi arkadaş olabilmektir.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.