16
30.10.2020
Uzun Süreli Dizi İzledikten Sonra Gelen Hüzün
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   impluto
   Örneğin bugün how i met your mother'ı bitirdim ve boşluğa düştüm, sürekli ağlama hissi geliyor ve 1. Sezon ile son sezon arasındaki farklara bakıp ağlıyorum. Filmlerde de aynı şekil.
    benita
    Dizi bittikten sonra dizi ile alakalı bilinmeyenler, özel bölümler, röportajlar izliyorum. Anca geçiyor hevesim
     tsukyomi
     Breaking Bad'de yaşadım o durumu. Her repliği kafama kazılıdır, hala arada rastgele bir bölüm açar izlerim, takıntılarımdan biri oldu artık. Aslında Game of Thrones'da da aynısı olacaktı da, son iki sezon leşhaneye dönünce hüzün müzün kalmadı, kitaplara döndüm mecburen. Gene gel ABQ'lardan canım Heisenberg'üm.
      zodyakli
      Hüzün mü o bildiğiniz küçük çaplı bir depresyon arkadaşlar. Bir boşluk hissi bir yalnızlık. Bir sevgilinden ayrılmışsın gibi tripler. Onun üstesinden gelmek birkaç günü buluyor.
       rosemary_
       House'u bitirmeliyim diye inat ettim ama şimdi son sezondayım ve oradaki ekiple bağ kurduğumu görüyorum. Bir yandan bitmesini istemiyorum tuhaf.
        asit
        Chernobyl izledikten sonra ki hüzün.. :(
         ladydisko
         bu yüzden daha çok film izliyorum
          mehmet_08
          İnsan kafasında acaba şimdi ne oldu, şu anda napıyorlar gibi cümleleri kurmadan edemiyor oysa gerçek bile değiller ama merak etme birkaç güne geçer Prison break tavsiye ederim
           eski_bi_tanidik
           How i met your mother güzel mi izlemeyi düşünüyorum ama çok kararsizim 😵 Breaking bad da olabilir Prison break de olabilir Anne with an e de olabilir Aşırı kararsizim 😕
            handeyakar07
            Dizi izlemek libidosuz ev kadını işidir. Bunların yaşama amacı da fasulye ayıklamaktır.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.