Uzun Süreli Dizi İzledikten Sonra Gelen Hüzün
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   impluto
   Örneğin bugün how i met your mother'ı bitirdim ve boşluğa düştüm, sürekli ağlama hissi geliyor ve 1. Sezon ile son sezon arasındaki farklara bakıp ağlıyorum. Filmlerde de aynı şekil.
    handeyakar07
    Dizi izlemek libidosuz ev kadını işidir. Bunların yaşama amacı da fasulye ayıklamaktır.
     eski_bi_tanidik
     How i met your mother güzel mi izlemeyi düşünüyorum ama çok kararsizim 😵 Breaking bad da olabilir Prison break de olabilir Anne with an e de olabilir Aşırı kararsizim 😕
      mehmet_08
      İnsan kafasında acaba şimdi ne oldu, şu anda napıyorlar gibi cümleleri kurmadan edemiyor oysa gerçek bile değiller ama merak etme birkaç güne geçer Prison break tavsiye ederim
       ladydisko
       bu yüzden daha çok film izliyorum
        benita
        Dizi bittikten sonra dizi ile alakalı bilinmeyenler, özel bölümler, röportajlar izliyorum. Anca geçiyor hevesim
         asit
         Chernobyl izledikten sonra ki hüzün.. :(
          tsukyomi
          Breaking Bad'de yaşadım o durumu. Her repliği kafama kazılıdır, hala arada rastgele bir bölüm açar izlerim, takıntılarımdan biri oldu artık. Aslında Game of Thrones'da da aynısı olacaktı da, son iki sezon leşhaneye dönünce hüzün müzün kalmadı, kitaplara döndüm mecburen. Gene gel ABQ'lardan canım Heisenberg'üm.
           rosemary_
           House'u bitirmeliyim diye inat ettim ama şimdi son sezondayım ve oradaki ekiple bağ kurduğumu görüyorum. Bir yandan bitmesini istemiyorum tuhaf.
            zodyakli
            Hüzün mü o bildiğiniz küçük çaplı bir depresyon arkadaşlar. Bir boşluk hissi bir yalnızlık. Bir sevgilinden ayrılmışsın gibi tripler. Onun üstesinden gelmek birkaç günü buluyor.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.