Uzun Süredir İlişkisi Olmayan İnsanların Dertleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ruhican
   Uzun süredir yanlız biri olarak , Sevgili edinmek ilişki kurmak nasıl birşey olduğunu unuttum acaba benden mi kaynaklı çok merak ediyorum
    eo110
    Kendi adıma söylemem gerekirse üşeniyorum.Birini tanımak,yazmak, yürümek vs o kadar gözümde büyüyor ki boşver abi diyorsun. Kadinlarda yürümüyor zaten böyle devam 😏
     agentsmith
     sevmek sevilmek gibi duyguları unutuyorsun
      badideasensei
      Dert göreceli aslında. Uzun derken neye göre kime göre , Bence :Tam anlamıyla rahatlık. Yok ben şunları şunları yaşıyorum, şöyle dertlerim var ; hep böyle olur zaten hiç trip , can sıkıntısı vs çekemem.
       gregory_
       Uzun süredir ilişkileri olmaması.
        gollummm
        Yorucu oluyor bir süre sonra, tanış, nedir?kimdir? ne yer? Ne içer? Ne sever? Nereye gider? öff yazarken yoruldum... Yıl 2021olmuş bir çare bulsunlar buna. Mesela paket şeklinde olsa. İçerikleri belli olsa, belli bir sıralamada. Ne güzel olurdu.
         tsukyomi
         Uzun süredir ilişkisi olan insanların da dertleri var ya. Durum eşit bence.
          _gizem_
          Sağlık🤷🏻‍♀️
           kania_
           Vallaha dert mert yok knkm var canımın içi başkada yok yani mutluyum böle
            safak-erdogan1
            problem yalnızlığını paylaşmak istememekte çünkü paylaştığında yalnız olmuyorsun ve en başta ki konuşma tanışma kısmı dert. Sıfırdan bir ilişki kurmak yorucu oluyor uzun süre ilişkin olmadığında olayın sevmek , sevilmekle alakası yok olay tamamen yalnız kalmayı tercih etmek ve en baştaki şeyleri uğraştırıcı bulmakta yoksa bulamamak ile alakası yok o seni bulsun istemek ile alakası var. Yalnızlığını vereceğin insanın değerli olduğunu düşünmek , buna değecek birine vermek ki kendi seçimlerine güvenmemenden kaynaklanıyor. Daha uzar gider özetlersek bu.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.