Uzun Seyahatlerde, Yolculuğunuzu Keyifli Hale Getirecek Öneriler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ozlmli
   Sadece Sevgilimle bir kere uzun seyahate çıkmıştım, eğlenceli denilebilecek düzeyde. Bol miktarda karadeniz şarkılarla dolu bir playlist hazırladık, tabi ben hamarat olarak yolda yemelik nevaleler hazırladım.. Birası, çerezi ve molalarda ufak tefek yaramazlıklarla her şey eşsiz olabiliyor. Birini tanımak için mutlaka ki uzun seyahate çıkılmalı düşüncesine sonsuz inanıyorum. Tabi seyahat boyunca arabayı süren kişi değilseniz bol miktarda kahve için seyahat toz buz olmasın :))
    okadin
    Yemektir, normal şartlarda yemediğin abur cuburu yolculukta yemeniz, koyu bir muhabbet ve muhabbetinize eşlik eden güzel müzikler, molalarda uyuşmuş bacaklarınızla açma-germe hareketleri yapmanız, yeni gördüğünüz her bir şey için heyecanlanmanız. Çocuklu aileler için en güzel aktivite ise plakadan il bulma oyunu. Seyir halindeki araçların hangi illerden yola çıktıkları, hayatları üzerine hikayeler uydurmak.
     cokbilmisdegilcokbilen
     Seyahatin her türlüsünden nefret ederim. Daha yola çıktığım anda yemyeşil olurum. Ne uyku uyuyabilirim ne de kitap filan okuyabilirim. Olabilecek en iyi şey bir ilaçla kendimden geçip seyahat bitiminde uyanmak.
      gregory_
      Bunu dinleyin bol bol, su alin ,gazsiz icecek tercih edin ,abur cubur da guzel olur , gaza dikkatli basin AC/DC dinlerken , iyi eglenceler.
      https://www.youtube.com/watch?v=l482T0yNkeo
      https://www.youtube.com/watch?v=l482T0yNkeo
       fuind
       Sürücüsü olunmayan durum için konuşursam: - özenle, sıralı şekilde playlist hazırlanır - şehir dışına çıktığın anda etrafındaki renk cümbüşünü izleyebilirsin - yolda denk gelen meyve satan köylülerden mis gibi meyveler alabilirsin - çeşme mi gördün? hemen dur kenara çek. Uzun yolculuklarda inanılmaz mutlu olurum. Sanırım diğer hayatımda muavindim :)
        merimor
        Netflix mobilde ve tablette download seçeceğim var
         tucco
         Seyahati keyifli hale getiren şey yolun kendisi, yani nereye gittiğindir. Ege'ye gidiyorsan yolculuk zaten keyifli geçecektir. Fakat Yozgat'a gidiyorsan o yolculuğu keyifli hale getirebilecek hiçbir şey yok.
          benita
          Müzik her tür yolculuğu inanılmaz zevkli kılıyor
           zimbo
           Yol kenarı kamp sandalyesi atıp 1 bira içmek hiç fena olmaz
            ozymandiase
            Otobüs yolcukları için öncelikle kesinlikle önünüzde bulunan saçma tvlere güvenmeden bir film veya dizi indirmenizi öneririm. Dizi daha mantıklı olabilir. Vaktin nasıl geçtiğini anlamazsınız.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.