Uzun Saçlarını Kısacık Kestiren Kadın
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bastimaminoasidi
   Başından çok yeni kötü bir tecrübe geçmiş kadın olabilir. Sanırım kadınlar böyle durumlardan sonra kendilerinde radikal değişikliklere gidiyorlar. Saçlarını kısacık kestirip yada kendilerinde radikal bir değişiklik yaparak arınıyor olabilirler bu kötü tecrübeden. Bir de başından kötü bir tecrübe geçmemesine rağmen özgüveni yüksek kadınların da yaptığı bir değişiklik bence. Herkes kendinde bu kadar göze çarpacak bir değişikliğe gidemez. Sonuçta sebebi ne olursa olsun özgüvenli bir hareket ve bazı kadınlara aşırı yakışıyor.
    eflayilmaz
    Uzun saçı kısa kestirip yakışan iki üç tane insan vardır. Kısa saç yakışan insan sayısı 3-5. Aksine kimse beni inandıramaz
     eski_bi_tanidik
     Yoo tecrübeyle onla bunla alakası yok bnm de saçım upuzundu biktim ben de kestirim walla 🤷🏽‍♀️ Artık uzatmayı düşünmüyorum hissemiyom 😒
      dr.rock
      Kısa saçlı kadın candır
       elordi
       herşeyden yıldığım bir zamanda yaptığım şey. upuzun saçlarımı kulaklarıma kadar kestirmiştim. sonra tekrar yaptım ama aynı zevki vermedi.
        suphelihoroz
        kısacık kestirip saçlarını içtin ilk sigaranı
         bisidiyicem
         oyle kadınları görünce enseye şaplak atip, naber lan tertip diyesim geliyor. cok zor tutuyorum kendimi. o kadar itici ki bir kadına atmak istediğim saplagin koordinatlari bile kayıyor.
          salim2345
          millet uyumuş kanka
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.