Uzun/Kısa Boylu Olmanın Dezavantajları Nelerdir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bu-ne-simdi
   Hadi millet toparlanın uzun/kısa boylu olmanın dezavantajlarını yazıyoruz. Ve tabi ki bu sebepten ötürü yaşadıklarımızı. Buyrunuz bu dio'yu size açtım. Kendimle başlıyorum. Uzun boyluyum. Boyum 1.75 cm. Evdeki bütün perdeleri bana astırırlar. 8×2 tane perde yazık bana kolum kopuyor hepsini asana kadar. Ve bir tanesinin tam olarak 52 kornişi var. Ve ben ondan nefret ediyorum.
    dunecka
    Kısa boylu olmanın en kötü yönü boy şartı olan meslekleri tercih edememek.Aldığın elbiseleri kestirmek yarısı gider ve modeli bozulur.
     lilalola
     uzun boylu olmak poff çoook var ama sabaha kadar saymayayım.. en sinir bozucu olan ayak numaram da boyumla doğru orantılı olunca ayakkabı numarası yok hiç bir kadın reyonunda 40 da bitiyor numaralar.. spor giyiyorum o yüzden genelde, çünkü erkek reyonundan da alabiliyorum çok fazla cinsiyet ayrımı olmuyor sporlarda ama onda bile bazı renkleri filan özledim erkeklere üretilen renkler sınırlı..
      ferdiniz1
      Boyum 1.96 bazı minibüslere binemiyorum toplu taşımada oturmak zor başka da bir sıkıntım yok
       athena-
       155 olmanın tek dez avantajı aldığım kıyafetlerin yarısının tadilatta çöpe gitmesi:/
        uvercinnka
        Ben 158'im, eski erkek arkadaşım 198'di ve bana 182 olduğunu söylemişti. İlk buluşmada boğaz köprüsünde metrobüs merdivenlerinden çıkarken karşısındaydım çocuk basamakları çıktıkça sabırla bekledim, çıktıkça çıkıyor hâlâ ayağı görünmüyor. İnş sonu vardır bunun diye düşündüm. Yolda yürürken sohbet ediyorduk ama çocuk söylediklerimi 2-3 kez tekrarlatıyordu, bir ara utandı sağır gibi oldum bugün çok iyi duyamıyorum sanırım dedi. Ben sebebini çaktım tabii ki. Ses sana gelene kadar boşlukta yayılıyor merak etme kulakların sağlam dedim, acı acı gülüştük. Sonra "üff hava çok sıcak hiç esmiyor bugün" dedim. Yoo serin aslında yukarısı esiyor, dedi. O son buluşmamızdı. Daha büyük dezavantaj?
         doga-1
         Kısa olmanın valla üstteki dolaplara yetişememek sonra yaşımız büyük olsa bile küçük göstermek
          oraleteinaniyom
          1.65 im ve galiba dezavantajı yok bu boyun
           kuyinist
           Ucaka otobuse ve herhangi bir tekli koltuga cok rahat sigabiliyosun yasasin kisa olmak
            wisletful
            1,74 ün şuana kadar bir sorununu tadmadım dilerim hiç tadmam :)
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.