Uzun Araba Yolculuğunu Çekilir Kılan Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   roar
   Bana göre güzel parçaların olduğu bir müzik listesi veya podcast yayını. Yanınızda sevdiğiniz varsa yeme de yanında yat.
    mevsimlerdensnbahar61
    Yolculuk yapmayı sevmiyorum ama müzik sanırım
     cinayetvaraga
     Bayılırım uzun yolculuğa. Eşimle olmuyor ama. Sevdiceğinle her şey güzel olmuyor. Ben dostlarla veya muhabbeti muazzam adamlarla yolculuk severim. Güzel bir müzik listesi iyi ama sürekli çalmasın. Kahve olacak. elimi attığımda orada çakmaklaıktan çalışacak bir makine ooacak mutlaka. mini buzdolabı zaruret! başka yolu yok. Sigara! 1 yılı geçti bıraktım ama arabamda içiririm. bende 2 dal yakarım. Yol üstünde yöresel ve otantik mekanlarda durulup mola edilecek. sonra ne keyifli oluyor o yolculuk. uzundan kastım ise en az 10 saat. Çok yaptım, önümüzdeki ay yine yapıcam. Tekirdağ dan Trabzona geçicem. Geleni alırım yoldan ;))
      ladydisko
      müzik ve arada öylece kenara çekmek
       benita
       Kafa açacak biri olmasın da diğer her şeye tamamım
        me_out_bye
        Uzun yolculuk sevmem. 🤔 Otobüs: Arka koltuğunda kimse olmamasi yanında kimse olmaması yolun diğer yanında kimse olmaması. Ekran film müzik internet olması. Koltuğunu geri yaslayabilmen kimseye rahatsızlık vermeden. Uyuşunca oran buran ayaklarını ve kendini çeşitli pozisyonlara sokabilmen. Sana bakan yargılayan rahatsız edici bir *ptalın olmaması. Kısıtlamalar olmaması. Sana iyi davranan güzel seksi Muavin abla. Belki fazladan bişeler bile vermiş bakarsın OooOOOOooooOoOo ekstaran cola. 🙆🏻‍♂️ Melek misin lan sen 🤨. Birde böyle hareketler falan. Yolculuğuna neşe katıyor geçerken gülüp geciyor falan hareketler mareketler aman. Hıh! Ayyyvvvvv 😁💃. Uçak: Otobüs ile aynı. +Fazla sarsılmaması. Şahsi araç: Süren birisi olması. Az insan. Kafa dengi şart. Rahat olmak şart. Full erkek olmasın yine arada bir tane kadın uygun. Sempatik bişe. Edit:+Bol molalı olsun pls. Mümkünse. Sevmem hiçbir türlü. Ama olacaksa el mecbursa hadi böyle olsun. Belki az daha çekilir olur.
         eefenizz_
         Müzik... Yolda daha bi iyi gidiyoo
          nobodyy1
          Müzik ve anılar olsun, durmak istemezsin.
           elestiriqueen
           Spotify listesi Cam kenarı tek kişilik koltuk Yastık yerine de kullanılabilecek ince hırka
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.