14
27.9.2020
Üzülmemeyi Öğrenmek
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   detokssuyu
   Bazı insanların böyle bir yeteneği olduğunu düşünüyor ve bu insanlara hep çok imreniyorum. Üzülmemeyi öğrenmek, kimsenin seni üzemiyor oluşu hayatta bambaşka bir şans oluşturuyor bence. Peki sizce üzülmemeyi nasıl öğreniriz?
    benita
    Üzülmemeyi öğrenmek değil o, yanacak ciğer kalmıyor üzülemiyorsun artık
     mevsimlerdensnbahar61
     Tahammülü kalmamış insanların edindiği bir durumdur öyleki artık boşluğa bırakıyorsun düşüncelerini
      hickurusu
      Alışmaktır o alışmak
       meyvesebze
       Ogrenildigini sanmiyorum Ayni aciya uzun sure uzuldukten sonra aliskanlik baslar unutulur gider Farkli acilar cikiosa hergun ,her seferinde uzulursun
        peripedia
        Üzülüyoruz, ağlıyoruz, zırlıyoruz ne değişiyor? Kendimize yapıyoruz ne yapıyorsak. Bunu gördükçe de üzülmemeyi öğreniyoruz. Üzmemeyi de belki bu düşünce ile başarabiliriz.
         eski_bi_tanidik
         Ben asıl hiçkimseyi takmayan insanlara aşırı imreniyorum
          sedefartuny
          Ah keşke... Nerde ama. Keşke öğrenebilsem. Fazlasıyla kafasına takan ve üzülen biri olarak bende imreniyorum üzülmemeyi öğrenen, bunu becerebilen insanlara. Gerçekten büyük bir güç, hayata karşı çok kuvvetli bir duruş.
           okadin
           Ben öğrendiğimi düşünüyorum. Tabi ki üzülüyorum, canımın sıkıldığı durumlarla karşılaşabiliyorum ancak üzüntü seansları ile vakit kaybetmek yerine sorunumu çözmeye zaman ayırıyorum.
            mrlawyerkk
            Öğrenebilen bir şey mi üzülmek? Bence taşlaşıyoruz, umursamamayı öğreniyoruz aslında. Büyüyoruz, Dünyamızda üzülecek daha ciddi sorunlar olduğunu görüyoruz. Büyük acılarla karşılaşıyor, bunları deneyimliyoruz ve üzülmenin bir şey değiştirmediğini görüyoruz.
             dr.rock
             Bizim acil ileri leştir. Acil nöbeti başlamadan önce ekibe “kavga çıkacak, küfür yiyeceksiniz vb” ters motivasyon yapardım. Böyle bşi buda (o buddha)
              luciferin_kizkardesi
              Bence bu alışmak mesela önceden dünya için çok üzülürdüm işte insanlara üzülürdüm ama artık üzülmüyorum daha çok kendimi önemsemeye başladım. Diğer insanlar artık umrumda değil gibi bilemedim şimdi
              /
              0

              Tarihe Göre

              İçerik bulunamadı.