Üzülmemeyi Öğrenmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Bazı insanların böyle bir yeteneği olduğunu düşünüyor ve bu insanlara hep çok imreniyorum. Üzülmemeyi öğrenmek, kimsenin seni üzemiyor oluşu hayatta bambaşka bir şans oluşturuyor bence. Peki sizce üzülmemeyi nasıl öğreniriz?
    meyvesebze
    Ogrenildigini sanmiyorum Ayni aciya uzun sure uzuldukten sonra aliskanlik baslar unutulur gider Farkli acilar cikiosa hergun ,her seferinde uzulursun
     hickurusu
     Alışmaktır o alışmak
      mevsimlerdensnbahar61
      Tahammülü kalmamış insanların edindiği bir durumdur öyleki artık boşluğa bırakıyorsun düşüncelerini
       benita
       Üzülmemeyi öğrenmek değil o, yanacak ciğer kalmıyor üzülemiyorsun artık
        sedefartuny
        Ah keşke... Nerde ama. Keşke öğrenebilsem. Fazlasıyla kafasına takan ve üzülen biri olarak bende imreniyorum üzülmemeyi öğrenen, bunu becerebilen insanlara. Gerçekten büyük bir güç, hayata karşı çok kuvvetli bir duruş.
         peripedia
         Üzülüyoruz, ağlıyoruz, zırlıyoruz ne değişiyor? Kendimize yapıyoruz ne yapıyorsak. Bunu gördükçe de üzülmemeyi öğreniyoruz. Üzmemeyi de belki bu düşünce ile başarabiliriz.
          luciferin_kizkardesi
          Bence bu alışmak mesela önceden dünya için çok üzülürdüm işte insanlara üzülürdüm ama artık üzülmüyorum daha çok kendimi önemsemeye başladım. Diğer insanlar artık umrumda değil gibi bilemedim şimdi
           dr.rock
           Bizim acil ileri leştir. Acil nöbeti başlamadan önce ekibe “kavga çıkacak, küfür yiyeceksiniz vb” ters motivasyon yapardım. Böyle bşi buda (o buddha)
            mrlawyerkk
            Öğrenebilen bir şey mi üzülmek? Bence taşlaşıyoruz, umursamamayı öğreniyoruz aslında. Büyüyoruz, Dünyamızda üzülecek daha ciddi sorunlar olduğunu görüyoruz. Büyük acılarla karşılaşıyor, bunları deneyimliyoruz ve üzülmenin bir şey değiştirmediğini görüyoruz.
             okadin
             Ben öğrendiğimi düşünüyorum. Tabi ki üzülüyorum, canımın sıkıldığı durumlarla karşılaşabiliyorum ancak üzüntü seansları ile vakit kaybetmek yerine sorunumu çözmeye zaman ayırıyorum.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.