Uzman Çavuş 10 Yaşındaki Çocuğa Cinsel İstismarda Bulundu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Şırnak'ta bir uzman çavuş 10 yaşındaki çocuğa cinsel istismarda bulundu. Küçük çocuk, çığlık atması üzerine vatandaşlar tarafından kurtarıldı. Şırnak Valiliği şüpheli şahsın görevden uzaklaştırıldığını açıkladı. Şırnak kent merkezinde bulunan bir sitede dün akşam bir uzman çavuş 10 yaşında bir kız çocuğuna yönelik cinsel istismar teşebbüsünde bulunuldu. Küçük çocuğun çığlıklarını duyan vatandaşlar olaya müdahale ederek şüpheliyi yakaladı. Şırnak Valiliği şüpheli uzman çavuşun görevden uzaklaştırıldığını açıkladı. Şırnak Valiliği, çevreyi rahatsız edecek şekilde uygunsuz tavır ve hareketler sergilediği tespit edilen bir kamu görevlisinin gözaltına alındığını, görevinden uzaklaştırıldığını açıkladı. Valilikten yapılan açıklamada, saat 01.00 sıralarında 155 ihbar hattına gelen çağrıda, Yeni Mahallede vatandaşları rahatsız edecek hal ve hareketlerde bulunan bir kişinin çevrede bulunan vatandaşlar tarafından darbedildiği ihbarı üzerine olay yerine Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin sevk edildiği bildirildi. "Olay yerinde A.A. isimli kamu görevlisinin aşırı derecede alkollü olduğu, çevreyi rahatsız edecek şekilde uygunsuz tavır ve hareketler sergilediği tespit edilmiştir." ifadesine yer verilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "Konuyla ilgili Cumhuriyet Başsavcılığınca gerekli adli tahkikat başlatıldı. Şahıs gözaltına alınmış, adli ve idari soruşturmanın selameti açısından görevinden uzaklaştırılmıştır." Yaşanan korkunç olay, basına yansımasının ardından Twitter'da birinci gündem maddesi oldu: #susmaşırnak
    rarero
    Yaşlısı, genci , fakiri, zengini, okumuşu, cahili, devleti , özeli hiç fark etmiyor. Gerçekten çocuklara ve hayvanlara yapılan bu zulümden bıktım usandım. Alın dünyayı başınıza çalın. Masum canlıları rahat bırakın!
     daisyyy
     Uzman çavuş olması onun adam olduğunu göstermiyor zaten. Ki iş sahibi olamayan bir işe yaramayan herkes ya uzman çavuş ya asker ya polis oluyor artık bu ülkede. Kusura bakmayın ama öyle. Böyle iğrenç insanlarda işte küçücük çocuklarda travma yaratıyor. Aşağılık herifler.
     /
     0

     Tarihe Göre

     İçerik bulunamadı.