Uzaktan Eğitim Sırasında Başınıza Gelen En Rezil Olay
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sebnemsertuna
   Derste kimsenin kamerasının açık olmasına gerek yokken, giyinip, hazırlanıp üstüne kameramı açmıştım. İnsanlar bu ne yapıyor acaba diye düşündüler kesin.
    necnec
    kameramı açık unutmuştum sunumum sırasında hocanın dediği bir şeye göz devirmiştim. sınıf arkadaşlarım tarafında 10 esaj aldım cam açık DİKKAT ETTT diye. Allahtan hoca fark etmedi..
     buse01
     Sabah saat çok erkendi.8di bu saatte kimse kamerasını açmaz diye düşündüm ve açmadı neyse küçük abim uykulu uykulu geldi kendini kolonyaladı her teraf kolonya koktu ve benimde midem kalktı sabah sabah her neyse mikrofonu kapattım sandım ve kapatmamisim gel buraya lan diye bağırdım herkes gülmekten kırıldı ve hoca da güldü yaaa insan gülmez o kadar yaaa ve bir tane daha var ders çok sıkıcıydı ben de alttan vatsaptan anneannem sesli mesaj attı açtım günaydın prensesim dedi onda da herkes güldü ve daha bir çok var.
      kimtaehyung.gr
      yanlışlıkla kameramı açmıştım hamberim yok öğretmen beni izliyormuş
       hysosiri
       7 8 öğrenci bir de hocamizin olduğu bi makale sunumundaydık üst dönem sunuyo yorumu olan varsa sadece mic açıyo kameralar kapalı yanlışlıkla kamerayı açıyorum ve hoca ismimle sesleniyo burnunu kameradan çeeek:/ acayip kötüydü
        tubilili
        Bizim zamanımızda yoktu öyle şeyler...
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.