Uyuşturucu Kullanırken Görüntüleri Ortaya Çıkan Ümitcan Uygun'un Tutuklanması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Aleyna Çakır'ın evinde ölü bulunmasının ardından baş şüpheli olan Ümitcan Uygun, bir arkadaşıyla uyuşturucu madde kullandıkları görüntülerin ardından gözaltına alınmıştı. Adliyeye sevk edilen Uygun tutuklandı. Öte yandan, Uygun'un emniyetteki ifadesi ortaya çıktı. Sosyal medyada kendi adına birçok hesap açıldığını, bu hesapları kimin yönettiğini bilmediğini belirten Uygun, sosyal medyada narkotik içerikli bir yayın yapmadığını öne sürerek, “Ben metamfetamin maddesini bir defa kullandım. 3, 4 yıl öncesinden bu yana hiçbir uyuşturucu uyarıcı madde kullanmadım. Bu maddeyi Maltepe'deki bir pavyonda konsomatris olarak çalışan takma ismi Kumsal olan kişiden aldım. Ben bu maddeyi bu kadınların bulunduğu tam olarak açık adresini bilmediğin ancak polislere göstermiş olduğum Aşağı Eğlence semtinde bulunan ikamette kullandım. Uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapmıyorum. T.K.'yi mahalleden tanırım. Bu şahsın madde kullandığını ya da sattığını bilmiyorum” ifadelerini kullandı. “Arkadaşımla Kumsal isimli şahsın evine gittik. Kumsal daha sonradan öğrendiğim metamfetamin isimli maddeyi kullanıyordu. Bana uzattı ben de içtim. ‘Bana ilk defa mı kullanıyorsun' dedi. Ben de hava atmak için daha önceden birçok uyuşturucuyu kullandığımı söyledim. Kumsal'ın bu maddeyi nereden aldığını bilmiyorum. Benden de para almadı. Bu videoyu Kumsal'ın telefonundan ben çektim. Herhangi bir sosyal medyada yayınlamadım. Bu videoyu çektiğimde alkollüydüm. Kim tarafından sosyal medyada yayınlandığını bilmiyorum.” Öte yandan baba Durak Uygun'un polisteki ifadesinde oğlu Ümitcan Uygun'un herhangi bir işte çalışmadığını ve geliri olmadığını, uyuşturucu kullanıp kullanmadığını bilmediğini ifade ettiği belirtildi.
    muzlu-pasta
    Dikkat etde merdivenlerden düşme tatlım
     cinayetvaraga
     Cinayet? o ne olacak?
      belizzimaaa
      Sosyal medyanın gücü. Ama nereye kadar? Biz nereye kadar adaleti sosyal medyadan sağlamaya çalışacağız, çok merak ediyorum.
       kania_
       Atatürk olmadığı sürece hiçbir şekilde adalet sağlanmıyacak.
        efeoeztuerk
        sosyal medya HSK oldu aw
         gizemino
         Sosyal medyada kadın dövdüğü fotoğraflar olmasına rağmen hiçbir işlem yapılmamıştı. En azından bu sefer hakkında bir işlem başlatmışlar. Şükürler olsun
          mrlawyerkk
          Kamu vicdanını rahatlatmak için köpürtülen haber. Sessiz sedasız salıverilecek. Adamın akrabaları gazetecilere saldırma cüretine sahip bunlar nasıl insanlar nasıl bir aile bu ya? Kimlerin iplerini ellerinde tutuyorlar Allah bilir.
           detokssuyu
           Bir kadın öldürdü bu adam farkında mısınız acaba? Ne demek uyuşturucudan tutuklandı? Adam akıllı soruşturulsun şu iğrenç adam ve ailesi artık. Bunu ve çetesini soruşturun eminim ki birçok genç kadının hayatı kurtulacaktır.
            ozymandiase
            Bir kadının katili olduğu için değil uyuşturucu kullandığı için tutuklanan bir adamdan bahsediyoruz. Ülkenin adaleti tam olarak bu şekilde tecelli ediyor işte.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.