Uyumadan Önce Aklınıza Gelip Yatağınızda Kıvranmanıza Neden Olan Düşünceler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lovewkoko
   Uyumadan önce aklıma gelip yatakta utanmamı, gerilmemi sağlayan bir sürü anı aklıma geliyor bazen. Hepsi çok saçma ama geliyor işte. Yaptığım aptallıklar, keşke böyle söylemeseydim dediğim şeyler. Hatta kafamdan hiç olmamış senaryolar kurup kendimi gerdiğim bile oluyor. Bu gece aklıma gelip yatakta utanmama sebep olan anı şu: Geçen sene üniversitedeki ev arkadaşım apandisit ameliyatı oldu apar topar. Ameliyat bittikten sonra haber vermek bana düştü annesine. Çok evhamlı olduğu için söylemesem mi acaba diye düşünmüştüm hatta. Arkadaşım, annesi onu çok darladığı için telefonda tamam anne tamam bu kadar aramana gerek yok deyip durdu. Mecburen ben irtibata geçmek zorunda kaldım. Bana da watsaptan yazıyo, yarın için bilet almış gelecekmiş, neye ihtiyacımız varmış falan. Yok teyzecim gerek yok diyorum beni de darlıyor çünkü. Şöyle yatır dikişleri zarar görmesin diye talimat veriyor bana. Bi de ev arkadaşımın kız arkadaşı mesajlarına neden cevap vermiyormuş onu sordu. - Merak etmeyin Hakan ile ilgileniyor. Müsait olunca yazar size. Yanlarındayım zaten. + İyiler mi iyi bakıyor mu oğluma? - İyiler sikişiyolar. (Uzunca bi sessizlik, yaklaşık 10 dakika kadar. Sonra bu kadın neden yazmadı diye tekrar telefonu elime almam ve "İyiler selamları var" yazacağıma "sikişiyolar" yazdığımı fark etmem) Nasıl öyle bir şey yaptım? Ne düşünüyordum? Nasıl bir boşluktu hiçbir fikrim yok yemin ederim. O saniyeler aklımdan silinmiş gibi. Toparlama mesajları, özür dilemeler, arkadaşıma durumu söylemem. Komple her şeye kendi aramızda gülmemiz, allah belanı versin demeler ama annesi gelince benim yüzüme bakmaması falan. Yani komik ama bu gece bile keşke o mesajı elim kırılsaydı da yazmasaydım diyorum.
    benita
    Ben her gece yattığımda ya şimdi deprem olursa diye düşünüyorum istemsiz
     wisletful
     Uyandığımda farklı bir zaman ve kişilikte olduğumu.. bunu istemiyorum ama neden aklıma geldiğinide bilmiyorum
      saranazz
      geleceğim ve geçmişim
       kuyinist
       Biriyle tartisma esnasinda soyleyemeyip aklima sonrafan gelen seyler kivrim kivrim kivranirim nasil bunu soylemem diye
        ayse_
        Bugüne kadar yaptığım nerdeyse tüm hatalarım
         amakafamiznasiguzel
         Ben: *uyumaya çalışıyorumdur* Beynim: 2010 Ağustos ayından rezil olduğun anları topladık bi vtr'miz var gelsin!!!
          billurdeniz
          1.si acaba tuvaletim var mı 2. Si sonraki gün işte yapacaklarım 3.sü bana batan ilişki problemlerim. Bu 3 ünden birine takildıysam o yatak bana dar geliyor.
           ilk-insan
           Ben genelde stresli bir gün gecirmez isem hemen uyurum
            missnight
            Geleceğim hani norm ender demiş ya bir rapinde ülkede sayenizde gelecek oldu bilmece diye o bilmece yüzünden geceleri uyuyamadığım günler dahi olmuştur
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.