Uyku Problemi Yaşayanlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hanashii
   Hayatımda hiç böyle sorunlar yaşamadım. Kafamı yastığa koyar koymaz uyuyamasam da uyumam en fazla 15 dakika alırdı. Ancak bu pandemi döneminde işler değişti. Özellikle son bir haftadır asla uyuyamıyorum. Sabah 7-8'de ancak uyuyabilirsem öğlen 11'de ayaktayım. O az uykulu veya uykusuz günden sonra akşamında erken yatıyorum ve 10-11 saat uyuyorum. Bu kadar fazla uyuyunca gece tabii yine uyuyamıyorum. Her şey başa sarıyor. Bir de yoğun trafikli bir caddede oturuyorum, sabah ezanı okununca araba gürültüleri başlıyor yani. Kuşlar falan da aynı şekilde. Çok gürültülü bir ortam. Ben daha önceki günü bitirememişken insanların diğer güne başlaması moralimi bozuyor, psikolojimi çok etkiliyor. Az uykulu gezmeye alışkınım aslında ama bu benim kendi tercihim olan bir şeydi. Şimdi buna mecbur olmaya katlanamıyorum. Ne kitap okumak ne de rahatlatıcı müzikler falan etki etmiyor. Zihnim hep aktif. Sizde de durumlar böyle mi? Bu durumla nasıl başa çıkıyorsunuz?
    aqx
    Bende uyuyamıyorum bağışıklık sistemim düşüyor sanırım hiç uyumamak sonra akşam uyumak tek çözüm
     bu-ne-simdi
     Saat 4'te uyuyorum. Sabah 10-11 arası uyanıyorum. Eder bana 6 saat. Normalde daha çok uyuyan birisiydim. Uyku düzenim bayağı bozuldu. Buna rağmen gün içinde çok aktifim. Spor yapıyorum. Herkes yorgunluk tan yere yapışırken ben etrafta hoplayıp zıplıyorum. Hemde oruçluyken. Kimse beni çözemiyor.
      redkit00
      Gram uykun gelmiyor. Uyuyamıyorum uyuyamıyorum. Bakıyorum başlıklara kayda değer konu da yok. Daraliyorum bunaliyorum artık şu karantinadan...
       kaans0
       Bende maalesef çok yaşıyorum
        kuyinist
        Uyuyamiyoruz....
         wb-
         Uyku ne demek?
          sozdedegilgozde
          Kitap okumak da işe yarayabilir.
           _enteldantel
           Atsanız 2 gün boyunca uyuyacağınız remeron redepra cedrina xanax seroqueller var ya beni zerre uyutmuyor. İki gün uyuyamadınız diye hava cıva yapmayın. 27 yaşındayım. 7 yaşından beri uyuyamıyorum. Ama uyuyabildim mi tam uyurum.
            adszm
            Uykular haram oldu🤦‍♀️
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.