Utanç Verici Anılarınız
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   berat-albayrak-official
   Ortaokulda dışlanırdım sınfta da 2 tane zihinsel sorunlu çocuk vardı (biri mal diğeri kavgacı) fenci proje için grup yaptırırken ben hep gtup bulamazdım hoca beni bu psikopatlara bırakırdı :( Projeden en düşük notu birlikte çalışmaya IQları yetmediğinden biz almıştık. Sizin en utanç verici anılarınız neler?
    karolunita
    Bu başlık 1 nonilyon kez açıldı yeter yaa
     mevsimlerdensnbahar61
     Sınıfın en sesiz bebesiydim ama kendimi ezdirmezdim bi kere çok fena dayak yemiştim öle işte
      badideasensei
      Benim ilkokulun ilk iki senesi hiç arkadaşım yoktu bayağı. Sonradan 3. Sınıftayken 3 kişilik bir grubumuz vardı. Taşınınca okulum değiştirmişti , kısa süre sonra da eski okuluma geri döndüm. Eski okulumda bildiğim her şeyi, yeni okul daha yeni yeni öğreniyordu. Tekrar diğer okula dönünce aradaki açığı kendim kapatmaya çalıştım. Dengem sarsıldı, bir şekilde denemelerim de puanlarım düştü. Annem de sağ olsun o iki kız yüzünden notların düşüyor dedi. Beni sınıfın en değişik, tek derdi o yaşta sınıftaki erkekler olan kızlarla vakit geçirmek için zorladı. 😒 Eski arkadaşlarımdan çok utanmıştım, annem istiyor diye onlarla iletişimimi kestim diye. Zorla son iki sene onlarla birlikte vakit geçirdim.
       kania_
       Tekrar ve tekrar söylüyorum hoca kalem çok güzel yazıyormuş dedi bende teşekkür ettim. Sanki iltifat ediyo püüü şimdiki aklım olacağıdı varya
        monaiman
        Kimden utanacağız ya, böyle bir milletten mi?
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.