11
22.1.2021
Üstüne Para Verseler Dahi Ayağımı Basmam Denilen Ülke
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   keladam
   Kadınların kadın oldukları için öldürüldüğü, çocukların çocuk olduğu için tecavüz edildiği, gazetecilerin haber yaptığı için hapse atıldığı, iş adamlarının yandaş olduğu için zengin edildiği, doğanın güzel olduğu için talan edildiği, dürüstlerin adam oldukları için itelendiği, cahillerin dindar oldukları için yüceltildiği, gençlerin genç oldukları için baskılandığı, okulların eğitim verdiği için dingonun hanına dönüştürüldüğü, çiftçinin ürettiği için cezalandırıldığı, düzene baş kaldıranların örnek olduğu için terörist ilan edildiği, tecavüzcülerin, katillerin hapishaneler dolu olduğu için serbest bırakıldığı herhangi bir ülkeye asla gitmek istemezdim. Bir de kuzey kore, çünkü gidemem.
    kasarhande07
    Grönland. Üşürüm orada.
     kayberkay
     Almanya yeginim çünkü burası daha güzel Türkiye cennet oraya gidiyom ama sen bagma bana
      thetalentedmrripley
      Fransa; çünkü muhtemelen yakalamam var.
       tsukyomi
       Arrap yarımadası ve kapitalist cyka Amerika.
        ggggggg
        Soğuk olan her yer.
         mrs_furby
         Arabistan, Kuzey Kore.
          me_out_bye
          Türkiye. - Suriye. Irak. İran. Pakistan. Hindistan. İsrail. Katar. Mısır. Sudan. Suudi Arabistan. Vietnam. Cezayir. Fas. Libya. Lübnan. Tunus. Umman. K.kore. Küba. Arnavutluk. Vatikan. Ermenistan. 🤔 Yes. Gerek yok. Gönder diğerlerine 🙆🏻‍♂️ Başka yerlere.
           agac-ceviz
           bu yazdıklarının hepsi doğduğum içine edilen ülkem işte....ama ben asla hindistana gitmek istemezdim birde uzak doğu ülkelerine hindistan ve hintlilerden çocukluktan kalan bir korkun var uzak doğu ise bütün canlıları yemeleri
            benita
            Bu kadar büyük konuşamam ya bana yeterki gezmek olsun her yere tamamım
             kisacadeniz
             Yurt dışındaki ülkeler de biz niye gelmiyoruz diye ağlıyordu. Gidebildiğim her yere gitmek isterdim, girdiğim an tutuklanmayacaksam.
              kania_
              Suriye, Arabistan, ırak, kuzey kore, Çin ve japonya
               damat-berat-official
               Cezayir Angola Benin Botsvana Burkina Faso Burundi Cape Verde Orta Afrika Cumhuriyeti Çad Comoros Kongo Kongo Dem. Cumh. Cibuti Misir Ekvador Ginesi Eritre Etiyopya Gabon Gambiya Gana Gine Gine Bissau Ivory Coast Kenya Lesotho Liberya Libya Madagaskar Malavi Mali Moritanya Mauritius Mayotte Fas Mozambik Namibya Güney Sudan Nijer Nijerya Réunion Ruvea Sahra Saint Helena São Tomé ve Príncipe Senegal Seysel Adalari Sierra Leone Somalia Güney Afrika Sudan Swazilve Tanzanya Togo Tunus Uganda Yeşil Burun Adaları Zambiya Zimbabve Irak Suriye İran Suudi Arabistan İsrail-Filistin Enconezya Çin Nikaragua Panama Venezuela Meksika Vatikan Polonya
               /
               0

               Tarihe Göre

               İçerik bulunamadı.