Üstünden Silah, Uyuşturucu ve El Bombası Çıkan Adam Serbest Bırakıldıktan Sonra Polis Memurunu Tehdit Etti!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla üstünden uyuşturucu, el bombası, tüfekler ile ruhsatlı ve ruhsatsız silahlar çıkan Sadık Yıldırım Bornova Merkez Karakolu'na götürüldükten iki saat sonra serbest bırakıldı. Gün geçmek bilmiyor ki ülkemizde olaylar olmasın. Lafı çok uzatmadan konuya girelim. Geçtiğimiz gün Instagram’da bir kullanıcı attığı hikayelerle hepimizi şoke etti. 18 kişiyle birlikte yola çıkan Sadık Yıldırım önce bizlerle arabada çektiği hikayelerini paylaştı. ’18 kişi yol gidiyoruz diye çete mi olduk yani’ açıklaması yapan Yıldırım, Bornova Merkez Karakolu’na götürüldü. Yıldırım ve arkadaşlarının üzerinden tamı tamına 3 ruhsatsız silah, 3 ruhsatlı silah, 2 uzun namlulu tüfek, 1 adet el bombası ve 50 gram uyuşturucu çıktı! Henüz karakoldayken ‘en fazla 1-2 saate çıkarım’ diye paylaşımlar yapan Yıldırım, gerçekten de 2 saat içerisinde serbest bırakıldı. Kendisi akabinde yaptığı paylaşımlarla polis memuru Tolga Akpınar’ı alenen tehdit etti. Hatta bununla da kalmadı, polis memurunun adını eline yazdı. Yıldırım'ın profilini incelediğimizde kendisine ait pek çok silah fotoğrafıyla karşılaşıyoruz. Ayrıca kendisinin pek çok siyasi ve devlet adamıyla da fotoğrafı yer alıyor.
    sairsel
    Karakolda anladığı dilden konuşulmamış ne yazık ki!
     rahat
     sayın bakanımız soylu ile neredeyse herkesin fotoğrafı var inanılmaz ya
      theguard
      +Nerede ? -Türkiye'de +Ha tmm.
       miller
       biz burada bi şey yazsak içeri alırlar diye tedbirli yazıyoruz adamlar bombayla esrarla emniyete giriyor. vay arkadaş ya asdfg ülkeye bak cennet
        cinayetvaraga
        sizi değil size bu rahatlığı sağlayanların amk.
         illegal_bro
         Biz silahla foto çekilsek gazeteye sürmanşet atarlar, adamlar çekilince çiçek atacaklar amk. Adamlar bakkala girer gibi karakola girip çıkıyor. Ohhh.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.