53
26.8.2020
Üstsüz Güneşlenme Hakkı Var mıdır?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   sedefartuny
   Fransa'da Sainte-Marie-La-Mer sahilinde üç kadın üstsüz güneşlenmiş, o esnada sahilde bulunan bir aile kadınları polis memurlarına şikayet etmiş. Polisler kadınları uyararak üstlerini giymelerini istemiş. Fransa'da gündem olan bu olay neticesinde Fransa İçişleri Bakanı Gerald Darmanin, "Özgürlük değerli bir olgudur" demiş. Polis sözcüsü Yarbay Maddy Scheurer ise "Beni her zaman üniforma içinde göreceksiniz ancak Sainte-Marie-la-Mer sahilinde üstsüz güneşlenme serbest" demiş. Ne dio'sun? Üstsüz güneşlenmek bir özgürlük müdür?
    _erenxq
    Öhüm öhüm su getirin djfjfjf
     ladydisko
     Avrupa ülkelerinde evet vardır
      me_out_bye
      Şimdi şöyle. Kişinin hakkıdır evet. Sürekli mayo izi ile yaşamak zorunda değil memontolarında. Anlaşılabilir bir durum makul. Ancak! Toplumda herhanGI bir vukuya sebebiyet verecek hareketlerde bulunmasıda uygun değildir. O zaman bu da karşıdaki insana saygısızlıktır. Kendi özgürlüğünü düşünürken. Ve özgürlükler bir başka insanın şeyine şey yaptığı zaman özgürlük hak olmaktan çıkar. Sonuç: Yaz kızım. Her şeyin bir yeri vakti vardır. Buna uygun mekanlar düzenlene bilir. Sevgili kadınlarımız bu alanlarda dilediklerini yapabilirler güvenli bir şekilde. Hem onların güveni daha da rahat olunması sağlanır hem diğer insanların itirazı hakki korunur. Bu bölgeye sadece bunu bilen kabul eden insanlar alınır. Rahatsızlık duyacak insanların girmemesi uygun görülür tavsiye edilir. Bu tarz alanlar oluşturup orada bu işin serbest olması, Ve ! Diğer alanlarda uygun bulunmaması bu işin yasak olması. Herhangi bir olaya tartışmaya sebebiyet vermeden önce. Görevli ekipler tarafından uyarılarak eylemi sonlandırmaları sağlanabilir. Polisler tarafından ya da orada bulunan görevlendirilmiş yetkili çalışan/görevli tarafından sabit bir kişi olabilir mekanda. Bu da iş imkanı sağlar hem insanlara hemde düzenin korunmasına daha çok imkan sağlar. Karar verilmiştir.
       peripedia
       Yine başladığımız yere dönüyoruz. Başkasının özgürlük alanına girilen noktada ve durumda sizin özgürlüğünüz biter sevgili arkadaşlar. Kulağa komik gelebilir belki ama sahiller bölümlendirilerek bu sorun çözülebilir. Medeniyetin beşiğinde de bu durum sorun yarattığına göre bir terslik var bu işte demek ki.
        eski_bi_tanidik
        Insanlar ne yapacaklarını şaşırdılar
         n1lay
         Bence gereksiz ve olmamalı ille memelerim bronz olsun diyorsan git solaryuma olsun bitsin
          okadin
          Kamusal alanda uyulması gereken ve yazılı olmayan kurallar vardır. Evet orası bir sahil ama aileler ve çocuklarda orada vakit geçiriyor. Dolayısıyla kimse kimsenin memesini görmek durumunda değil ben kızlarıma iki yaşında bile bikini üstü giydiriyordum.
           mrlawyerkk
           Gerçekten ne gerek var yukarıda bir arkadaş bahsetmiş bikini izi istemeyen solaryuma gider ya da bakir koyları tercih edebilir hatta o üstsüz güneşlendiği halk plajından bir kaç yüz metre ileride bile insansız alan bulabilir.
            redblack
            bir cesit pedofilidir bu da. sonuc olarak kucuk cocuklarin insan bedenindeki mahrem tabir edilen yerlerini gormek zorunda degil, ha cok isterlerse ciplaklar kampina gidebilirler.
             noobzac
             Çıplaklar plajında vardır.
              tc-atilla-bayimli
              Hop şekerim gel bana çıplak çıkalım bayrama
               ahmetsakar
               neden batıyor kadınların üstsüz güneşlenmesi?
                palmiye
                Tabiki de yoktur. Gitsin balkonunda güneşlesin üstsüz mü altsız mı güneşlenecekse.
                 hickurusu
                 Ülkemizde yapılırsa hatunları sırtlayıp giderler benden söylemesi :)
                  hogwartsmektubugelmeyen
                  Çıplaklar kampında isek evet
                   yoji
                   memeler başkaldırmış diyor ve kenara çekiliyorum.
                    eryil
                    Yani bazı ülkelerde çıplaklar plajı olduğuna göre...
                     efenizz_
                     nE?? wqwqwqwq
                     /
                     0

                     Tarihe Göre

                     İçerik bulunamadı.