Üst Üste Başlık Açan Çocuk
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yusufusludur
   O çocuk benim bu başlığı bu konuyu dert edenler için açtım anlamadığım şey yazılan şeyler mi önemli başlığı kimin açtığı mı? bu uygulama yeni bir uygulama bugün çok fazla sayıda kullanıcı ve sirkülasyonu yüksek bir uygulama olsaydı bu kadar başlık atmam göze batar mıydı? bence batmaz'dı nedense bir şeyleri kendimize dert ediyoruz sürekli bir şeyleri dert etmeye alışkanlıktan olsa gerek kimse yanlış anlamasın kimseye laf falan sokmaya çalışmıyorum sadece başlaması muhtemel yanlış bir algıyı kırmaya çalışıyorum Sırf başlık açmak için açılmamış başlıklar olduğu sürece herkes istediği kadar başlık açmalı bence öyle bir sınırlama yok içinizden geleni özgürce söyleyin (herşeyi değil tabi) açılan başlık önemlidir bence kimin açtığı değil o yüzden tuhafsamayın kendinizi rahat bırakın 😂😂
    djsinemovic
    Nedendir bilinmez sitedeki çoğu kişiyi rahatsız ediyor bu durum. Biri çok fazla başlık açmayagörsün hemen bir saldırı. Öyle bir sürü kişi kısa bir süre aktif olup gitti. Garip olan aynı kişileri sonra başka başlıklarda da buralar çok boşaldı hiç başlık açılmıyor diye hayıflanırken de gördüm ben. Gerçekten bunu yazarken aklımdan tek bir kişi geçmiyor bu arada genel bir eleştiri. İnsanları sırf başlık açıyor diye kovmaktan beter ederseniz böyle olur tabi. Sen hangi başlıkları açtın çok mu başlığın var falan dikkat etmedim, tanımıyorum bilmiyorum seni. Ama bu site kimsenin tabulu malı değil yani aç istediğin kadar başlık bize ne.
     cinayetvaraga
     Aç başlığını kardeşim. Bak sen keyfine. başlık açmayan kekolar bile gelir ahkam keser burda. yeter ki başlık kayda değer olsun. gün gelir linç yersin gün gelir keyiften 4 köşe olursun. sinemoviçin dediği gibi kimsenin tapulu malı değil.
      gregory_
      Lan bak üzüldüm simdi, kacinci baslik oldu bu??
       patiklipengui
       Başlık açarsın suç açmaszın suç o yüzden takmıyorsun,önemli olan zaten çok başlık açmak değil başlığın iyi olması diye düşünüyorum.
        amakafamiznasiguzel1
        ohooo sen onu bile kafaya takıyosan... üzerler seni bak. benden söylemesi. daha ne goller ne linçler yersin.
         absurdizm
         Herkes böyle düşünüp başlık açmayı biraksaydi bu platform bir halta yaramazdı. Sen rahat ol.
          mevsimlerdensnbahar61
          Yok be Yusuf buralar az biraz böyle ama iyidir buranın insanları takılma sende her yazılana he de geç
           lellu
           Tamam rahatım
            me_out_bye
            Bıyıkların var. Kendine neden çocuk dedin ? Adam demedin 🤔 Hmm..
             luciferin_kizkardesi2
             Diğerleri normaldi de bu biraz abes oldu sankim. Neyse yav bizene herkese iyi geceler dilerim 🤗
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.