Uşşaki Tarikatı'nın Sapık Liderinden Saçma Sapan Savunma
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bisosyolog
   Ya sen git, küçücük kızı taciz et, gel mahkemede olayı FETÖ örgütü abarttı de. Sakarya'da kendisini 'Uşşaki Tarikatı'nın lideri' olarak tanıtıp 11 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan Fatih Şağban'ın yargılanması bugündü. Şağban, 4 saat süren ifadesinde Trump ve Biden'ı suçladı, cinsel istismara uğrayan çocuğun anlattıklarının kurgu olduğunu öne sürdü. Nasıl bu kadar pişkin olunabiliyor ben anlamıyorum. Şaka mısınız siz ya? Ortada mesajlara kadar her şey var. Ya ben ailelere de kızıyorum, hiç mi düşünmüyorsunuz bu çocukları. Hiç tanımadığınız insalara paldır küldür nasıl güveniyorsunuz?
   https://www.haberler.com/11-yasindaki-cocugu-istismar-eden-fatih-sagban-in-13734456-haberi/
   https://www.haberler.com/11-yasindaki-cocugu-istismar-eden-fatih-sagban-in-13734456-haberi/
    redblack
    Ben onun bizle ayni havayi soluyup da iceride enerji icin atp uretimi saglamada rol oynayan coq-10'lerini tek tek s.keyim. s.keyim ki beyni, pipisi bu tür seyler icin enerji bulamasin amk.
     muzlu-pasta
     Yani onlarca erkek çocuğunun tecavüze uğradıgı emsar vakfı kapatılmadıysa bu tarikat şeyhine verilicek ceza çokta caydırıcı olmaz zaten adamlar zora düştügünde batıyı suçluyor islam devleti gelsin en güzek cübbeyi giyicez diyen adam sapık çıktı artık ülkede hkçbirşeye şaşıramıyorum
      ekinezgi
      yok biz teee en başa dönelim asıl suç sana o çükü verende!!!!
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.