Unutulmayan Piknik Anıları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   angry.lydia
   İlkokulda okul piknik düzenlemişti.Otobüslerle sınıfça gittik .Top oynuyoruz,ip atlıyoruz derken sınıfın erkekleri kayboldu. Sınıfça onları aradık .Bunlar sahil yolundaki ücretsiz otobüsle uzaklaşmışlar onları bulduğumuzda otobüs geldi ve gitme vakti gelmişti.Diğer sınıflar eğlenirken bizim sınıf rezil bir gün geçirmişti. Seninde piknikle ilgili unutulmayan bir anın varsa diola😊
    ay_isigi
    Okul pikniğinde ağaca çıkmıştım herkeze inat olsun diye en üste tırmandın ağaçta baya yüksekti neyime güvendim bilmiyorum ama sonra inemedim erk3k bir hoca beni kucağına aldı ve indirdi🙈🙈
     steteskop.gel
     Sapanca göl kenarında piknik alanına gitmişiz bütün okul lisedeyken. Her yıl gittiğimiz için geleneksel Bi hal almıştı bizimde 3. Gidişimiz 3.yıldayız geçen yıl başka sınıftan biriyle birdaha ki yıl buraya gelirsek göle atlıycaz kıyafetlerle diye söz vermiştik komiklik olsun diye o yıl kız geldi Bi anda karşıma dedi söz vermiştik gel. zaten foto çekilmek için iskelenin dibindeyiz kız geli Bi ittirdi ben bildiğin gölün içine düştüm baktım kızda attı kendini korkudan ben gölün içinde bağırıyorum okadar yüzme bilmem zaten hocalar gelmesin sese diye selfie çubuğu uzatıp çıkarmaya çalıştılar ya 🤦‍♀️😂(şuan komik)
      tahoe_og
      Atmasam olmazdı.
      https://youtu.be/0t21Cn_n87M
      https://youtu.be/0t21Cn_n87M
       tangomuzeyyen
       Eniştem mangala soğanları attığı anda arı istilasına uğramıştık. O kadar çok çığlık atmıştık ki ortalık Alfred Hitchkok filminin setine dönmüştü. Bir kaçımızı arılar sokmuştu. O gün bugündür piknikten nefret ederim. Lâkin arıları affettim.
        silindiamk
        Piknikte birden üstümüzü siyah bulutlar almaya başladı ve bir an içinde kendimizi bambaşka gezegende bulduk. Yüce Honos'un yardımıyla, Selana bizi kurtardı.
         zimbo
         Üniversite yıllarımda Ankara-Gölbaşında bulunan Mogan gölünde kalabalık bir piknik yapmıştık yaklaşık 30 kişi falan ve ancak bu kadar eğlenebilirdim... Hatırıma geldiğinde keşke o günlere gidebilsem dediğim günlerden birisidir.
          pinusnigra
          pikniklerden nefret ederim
           mercannn
           Bir keresinden sırf fotoğraf cekeceğim doğayı diye dereye düşmüştüm ve saçlarım üç gün kurbağa boku kokmuştu benim için çok zor bi üç gündü.
            nickiharuto
            Benimde ilkokul da gittiğim piknik aklıma geliyor belkide bu sebepten seviyorum yeşili ağaçları ormanları doğayı.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.