Unuttuğu 60 Bin Lirasını Teslim Eden Taksiciye 31 Lira Ödül Veren Adam Gibi Adam
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   transylvania
   Ne gereksiz insanlar oldunuz. Adam kasti olarak 31 lira vermemiş düz 50 lira bırakmış üstünü almamış . Ayrıca paranın şahsi ve kendisine ait olduğunu nerden BİLİYORSUNUZ.. Tam rakamı havale yapacağını dile getirmiş kim bilir belki de o miktarı tam bir şekilde yatırması gerekiyordu KİM BİLİR BELKİ ADAMIN CEBİNDEN EKSTRA HARCAYACAK PARASI YOKTU. Biri adama küfür etmiş diğeri kasti 31 lira vererek küçük düşürdüğünü dile getirmiş . Kaçınız girdi de tam haberi okudu burdan insanların arkasından saydırıyor . YAZIKLAR OLSUN BEA !
    thetalentedmrripley
    Para üstünü de göz önüne alırsak, aralarında tam olarak bu muhabbetin geçtiğine eminim ama ispatlayamam 😂
    https://m.youtube.com/watch?v=WIpTV16CtNw
    https://m.youtube.com/watch?v=WIpTV16CtNw
     nobody1
     Vaaay 31 lira he?? Hayydaaa... Nasıl verdi bütün o parayı!! Tüh... Yarısını verseydi bari
      imailahorsilah
      Küçümsemenin başka türlüsü herhalde. (cebinden bir avuç bozuk para çıkarıp adamın avucuna bırakışı canlandı bir an gözümde) Taksici de kabul etmiş öyle mi?
       ozanesi
       Adam akıllıymış. Kendine buradan bir kahramanlık hikayesi yaratmış. Yani 60 bin TL'yi alıp sırra kadem basacak hali yoktu. Adamın saat kaçta nerede hangi taksiye bindiği, (telefonla çağırdığı, çağırma butonuyla çağırdığı vs.) bellidir. Her şeylerin gizli, kimsenin görünmez, bilinmez olduğu dönemlerde değiliz. Adamlar bir anda ABD başkanın pipisini bile dünyaya servis ediyorlar.
        ayse_
        Adama küfür ettim kusura bakmasın
         sardunya
         gerçekten şu kısmı okurken sırıttım yalan yok. "'Beni Altındağ'a bırakır mısın?' dedi. İstenen adrese gittiğimizde taksimetre 19 TL yazmıştı, kendisi 50 TL uzattı. Para üstünü uzatırken, 'Ben hakkımı helal ediyorum, sen de et' dedi ve para üstünü almadı” bi de ben hakkımı helal ediyorum falan demiş. yerim seni amca sksjksajssdsasd
          benita
          Bugün de gözlerimiz yaşardı iyi insanlar iyiki var, dünya iyi insanların hatırına dönüyor dedikleri bu olsa gerek gerçekten.. ne dicem bilemedim daha
           zimbo
           31 tl ney lan subliminal mesaj veriyormuş gibi
            samyeli90
            Bari bin lira falan vereydin de adamın işi görülseydi be abi ama şimdi bilemezsin o paranın yeri varsa
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.