Unuttuğu 60 Bin Lirasını Teslim Eden Taksiciye 31 Lira Ödül Veren Adam Gibi Adam
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   imailahorsilah
   Küçümsemenin başka türlüsü herhalde. (cebinden bir avuç bozuk para çıkarıp adamın avucuna bırakışı canlandı bir an gözümde) Taksici de kabul etmiş öyle mi?
    benita
    Bugün de gözlerimiz yaşardı iyi insanlar iyiki var, dünya iyi insanların hatırına dönüyor dedikleri bu olsa gerek gerçekten.. ne dicem bilemedim daha
     sardunya
     gerçekten şu kısmı okurken sırıttım yalan yok. "'Beni Altındağ'a bırakır mısın?' dedi. İstenen adrese gittiğimizde taksimetre 19 TL yazmıştı, kendisi 50 TL uzattı. Para üstünü uzatırken, 'Ben hakkımı helal ediyorum, sen de et' dedi ve para üstünü almadı” bi de ben hakkımı helal ediyorum falan demiş. yerim seni amca sksjksajssdsasd
      nobody1
      Vaaay 31 lira he?? Hayydaaa... Nasıl verdi bütün o parayı!! Tüh... Yarısını verseydi bari
       sucpesinde
       Taksici görevini yapmış ancak herkes yapmaz bunu, bu yüzden takdir edilesi hareket. Adam da bahşiş vererek minnetini göstermiştir.
        ayse_
        Adama küfür ettim kusura bakmasın
         thetalentedmrripley
         Para üstünü de göz önüne alırsak, aralarında tam olarak bu muhabbetin geçtiğine eminim ama ispatlayamam 😂
         https://m.youtube.com/watch?v=WIpTV16CtNw
         https://m.youtube.com/watch?v=WIpTV16CtNw
          lilcat
          o kadar para vereceğine hiç vermeseymiş. yani her şeyin bi adabı var. eğer bi mazeretin varsa da söylersin, bu borç paraydı allah razı olsun der geçersin yani. tam bi terbiyesizlik.
           transylvania
           Ne gereksiz insanlar oldunuz. Adam kasti olarak 31 lira vermemiş düz 50 lira bırakmış üstünü almamış . Ayrıca paranın şahsi ve kendisine ait olduğunu nerden BİLİYORSUNUZ.. Tam rakamı havale yapacağını dile getirmiş kim bilir belki de o miktarı tam bir şekilde yatırması gerekiyordu KİM BİLİR BELKİ ADAMIN CEBİNDEN EKSTRA HARCAYACAK PARASI YOKTU. Biri adama küfür etmiş diğeri kasti 31 lira vererek küçük düşürdüğünü dile getirmiş . Kaçınız girdi de tam haberi okudu burdan insanların arkasından saydırıyor . YAZIKLAR OLSUN BEA !
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.