Unutamadığınız Çocukluk Anınız
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kurtoski_
   çok ses yaptıgım için bana kızanları evden kovalardım kendi evinizde oturun o zaman diye :D
    fbrgsmt
    Yastıklarla kale yapardık karşılıklı ordan birbirimize terlikler fırlatırdık 🤗🤗
     merve-ahsen-dtas
     1. sınıfta bana iftira atan bir kız vardı. okul bahçesinde maymun parmaklıklarında kaldı inemedi yüksek diye ben de aşağıdan onu indirmeye çalışıyor gibi yapıp eteğini indirmiştim hsdfhdgdf aldığım ilk intikamdı.
      busrawashere
      arkadaşlarla merdivenden oturup buz yerken annem saçlarımı tutup kaldırmıştı buzu da ,son paramla almıştım, yere attı. Arkadaş dediklerim de uçacaksın uçacaksın havalara uçacaksın ayağını yerden kesecek senin diyordu.
       zodyakli
       Anasınıfına gidiyorum. Dedemde her gün gelip beni okuldan alıyor. Evde benim için doğum günü hazırlamışlar ama haberim yok dedim o zaman "senin için doğum günü sürprizi hazırladılar. Haberin yokmuş gibi davran ama diyip söylemişti. Tabii beni bir heyecan almıştı :) Deli adam ya asla sır saklayamazdı her doğum günümde aklıma gelir :)
        jewpacabra
        RTE bana oyuncak bebek hediye etmişti.
         bico
         kuzenim odama girmesin diye onun disindaki herkes girebilir diye kapima yazi asmisim simdi olsa değiştiririm kötü bi travma.. üzgünüm😞
          kridafahlo
          ilkokul 1. sınıfım. okuldan istediğimiz zaman çıkıp gideceğimizi sandığım için her teneffüs okuldan kaçıp babamın iş yerine gidiyorum. sürekli bunu yaptığım için ailem bu durumda şikayetçi beni okula göndermek için neredeyse yalvarıyorlar. ben de okulun zorunlu olduğunu anladıktan sonra evdekilere "hastayım" vs diyorum uyuyor numarası yapıyorum gitmiyorum okula. okulun ilk ayları falan bitmiş tüm sınıf arkadaşlarım birkaç harf öğrenmişlerdi ama ben daha çizgiler çiziyordum defterime. bir gün kafam esti okula gittim. aslında a şubesindeyken sınıfımı unuttum ve yanlışlıkla b sınıfına girdim. hoca falan geldi tabi ben sınıfta ne öğrenci tanıyorum ne de hocamı. adam da yaşlı başlı zor gören biri. içim hiç rahat değil ama okulun verdiği his sanıyorum hala. neyse hoca yoklama alıyor bakıyorum benim ismim yok okuyor okuyor hala yokum. sonra melis bilmem ne (soyadını hatırlamıyorum) dedi. benim ismim melis değil ama ismime çok benzediği ve şansa bakın ki o gün de o kız sınıfta olmadığı için hoca demek melis yok diyince ben de ismimi yanlış söylüyor diye burdayım dedim. hoca da salak gibi benim melis olduğumu düşünüyor. 3 ıqlu arkadaşlarım bana melis diyor ve 0 ıqlu ben gerçek ismimin melis olduğuna inanarak 3 ders geçiriyorum okulda. 3. tenefüste koridorda dolaşırken gerçek sınıf öğretmenin kolumdan tutup ismimi söylüyor ve neden derslere girmediğimi soruyor. ben de o an yanlış sınıfa giren bir salak olduğum yetmezmiş gibi ismimi de unutan bir salaklıkla yaşadığım gerçeğiyle yüzleşiyorum. sonrası hocaların kahkahaları, ailemin utancı, benim ilerde öğrencilerime anlatacağım anı olarak kaldı işte.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.