Ünlülerin Trans Bireyler Olduğunu Açıklamaları Toplumdaki LGBTİ+ Algısını Olumlu Bir Hale Getiriyor mu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   Bugün Inception, Juno, The Umbrella Academy gibi ünlü dizi ve filmlerde rol almış olan Ellen Page, 2014 yılında da saklanmaktan yoruldum diyerek eşcinsel olduğunu açıklamıştı. Bugün instagramdan yapmış olduğu paylaşımla trans birey olduğunu açıklayarak yeni isminin Elliot Page olduğunu duyurdu.
   https://www.instagram.com/p/CIQ1QFBhNFg/
   https://www.instagram.com/p/CIQ1QFBhNFg/
   Açıklamasında "Bu yolculukta beni destekleyen inanılmaz insanlara karşı çok büyük bir minnettarlık duyuyorum. Nihayet özgün halimi sürdürmek için kim olduğumu sevmenin ne kadar olağanüstü hissettirdiğini ifade edemem." gibi çok içten açıklamalarda bulundu. Yurt dışında birçok ünlünün eşcinsel ve trans bireyler olduğunu açıklaması bence içindeki bulundukları toplum tarafından LGBTİ+ yi tamamen olumlayan ve halkın ön yargılarını kıran bir durum. Aslında olumlanmaya gerek olmayan bir durum fakat toplumlarda öylesine bir ön yargı var ki maalesef :( Özellikle LGBTİ+ bireylerin topluma kendilerini ifade etmek konusunda büyük bir özgüven verdiğini düşünüyorum. Umarım en kısa sürede Türkiye'de de bu ayrıştırma durumunu kırarız ve LGBTİ+ bireylere hak ettikleri saygıyı verebiliriz. Sonuçta hepimiz birer insanız ve hepimiz eşitiz.
    eski_bi_tanidik
    Lezbiyen Gay Biseksüel Transseksüel I....🤔 İ yi bilmiyom bak
     tsukyomi
     Sadece mağara kesim LGBTİ+ bireyleri olumsuz karşılar, onlara da lafla bir şeyler anlatamazsın. Yaşasa bile anlamazlar. Yiyecekler, üreyecekler ve ölecekler, başka yetenekleri yok çünkü. Böyle varlıkların algısı da biz insanları pek ilgilendirmiyor açıkçası.
      cinayetvaraga
      ister istemez bazı insanlarda soru işareti oluşturuyordur. Keşke artık konuşmasak şu meseleyi. Saygılı olmayı öğrenebilsek. Ellen Page için ise başarılı kariyerin devamını diliyorum. kaliteli bir başlangıç yapmıştı juno ile.
       bendemistimama
       Tabikide getiriyor. Bir nevi reklam oluyor.
        dr.rock
        Toplumdan banana Ben insana bakarım Çükü olur, hamı olur, hem çükü hem hamı olur kendi ve partnerinin bileceği iş Cinsellik normal derken sadece züküşmeyi kastetmiyoruz işte
         samyeli90
         Bu mesele tartışılmamalı mesela onlarda insan bizde insanız
          namanam06
          LGBTİ+ ler genelde ilgi istiyor Yada söyle diyebiliriz Ilgi isteyen bireyler LGBTİ+ oluyor
           bahadir-kislalioglu
           erkekten kıza dönenlerde sorun yok ama kızdan erkeğe bi zahmet dönmeyin attan inip eşeğe niye binesiniz
            kisidegildisiii
            Bence kesinlikle getiriyor. Ünlü ve sevilen insanlar oldukları için kabul görmeleri çok daha mümkün ve bir sempati oluşturuyorlar.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.