Ünlülerin Sürekli Sağlıksız Oldukları Dönemleri Anlatmaları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Kemal Doğulu: “Son beş yılda hayatım şu anki döviz kurundan daha çalkantılıydı. Bir kaza geçirdim. 20 gün yoğun bakımda kaldım. Adeta ölüp ölüp dirildim” açıklamasında bulunmuş. Ünlülerin mütemadiyen yoğun bakım hikayelerini, sağlıksız olduğu dönemleri anlatıyor olmasına ne dio'sun?
    utumasasiilekayanadam
    Kemal doğulu kim mk
     mrlawyerkk
     "Ben de sıradan bir insanım, ama bakın sağlık sorunlarımı bile yendim. Güçlü bir insanım" mesajı verme derdindeler. O küçük sağlık sorunlarını parasızlık yüzünden yenemeyen çok insan olduğunun farkında değiller. Her şartta ve koşulda ajitasyon yapmaya o kadar alışmışlar ki. Bunların hiçbirini ciddiye almamamız gerekir aslında ama neyse.
      tivayci
      Suçluluk duygusu. Havadan gelen şöhretin ve paranın verdiği suçluluk duygusu. Bakın bazı sanatçılara, kan kusar kızışcık şerbeti içtim der. Cem Yılmaz'ın da yıllarsıe üstüne oynadığı bu saçmalık değil mi?
       samyeli90
       Acındırma kendini başka bir şey değil çıkıp biz anlatsak başka kapıya derler ünlü olunca göklere çıkarılıyor banane kardeşim
        comandantee
        "Ben halktan biriyim,benim de dertlerim var ben de çok şey yaşadım" hissiyatı vermeye çalışırlar sonra da binerler bmwye mercedeslere
         bisosyolog
         "Ünlüyüm ama benim hayatımda berbat aslında çok nazar değdirmeyin" demek
          herseyinaktivisti
          Başka dertleri olmadığı için. Bir eve ekmek götürme dertleri yok :) yani elbette var, ama zaten götüreceklerini bildikleri için. Çocuğumu iyi bir okulda okutabilir miyim derdi yok, toplumsal normlar onlar için geçerli değil. Ailelerinden çekinmiyorlar.
           umutakseloglu
           acındırarak zaten bu haldeler ve başka yetenekleri yok, ülke kocaman yeşilçam abidesine döndü
            sedefartuny
            Bir kendi dertleri, problemleri, sağlık sorunları varmış gibi davranmaları beni çıldırtıyor. Yeme bozukluklarını, uyku düzensizliklerini bile ciddi hastalıklar olarak pazarlıyorlar.
             paarantez
             Resmen duygu sömürüsü
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.