Üniversiteyi Aile Evinde Geçirmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   arasserin
   Pandemide zaten bir noktada hepimizin hayatı buna döndü de üniversitede aile evinde kalmak çok zor be. Her ne kadar karışmasalar bile yine de sürekli olarak neredesin, gel git işleri bitmiyor. Bir şekilde eve bağımlılığın sürüyor. Evdeki olayları dinleme, misafirleri karşılama, eve bırakma vs. bu olaylar dönüyor. En güzel ve tek güzel yanı anne yemekleri bence
    unlimited0
    Ben aile evinde okudum üniversiteyi ama hiç aile evinde kalmadım desem yeridir.
     kalpci
     Yok öle bi dünya
      wanderlust_r
      İşte bu yüzden burayı tercih etmek istemiyorum . Ama burası ütopya değil Türkiye. Ekonomi , yurt , burs sorunları varken başka şehirleri tercih etmek cesaret istiyor .
       gulfemkaya
       Valla korkunc otesidir hayattan ogrenebildigin seyler minimuma iner bir de baskıcı falan bir ailen varsa...
        mrsnl33
        Şehir dışında okumak daha iyidir. Hem kafan daha rahat olur, hem ailenden uzak yasamayı öğrenirsin.
         hayalperestbirii
         yani rahatlığı olduğu kadar da sıkıntıları var tam bir üniversite ortamı yaşayamıyorsun orası kesin. hala sana karışırlar en güzeli imkanım varsa , ailenden uzakta kafa dengi bir arkadaşınla kalmak
          the-riven
          Üniversiteyi aile yanında geçirmiş bir insan olarak kesinlikle yapılmaması gereken bir durumdur bu. Gidin başka ilde okuyun. Hayatı öğrenin ve kendi ayaklarınızın üzerinde durun.
           silmarillion
           Vallahi ben aile yanında da okudum, yurtta da kaldım, ev arkadaşımla da kaldım, tek başına evde de kaldım, tek anne ya da tek babayla da evde kaldım. Okul çabuk bitsin istiyorsan en iyi ailenin bulunduğu şehirde aile yanında okumak, kötü bir evde ya da bir apartta kalmak ve okumak da okulu bitirmede hızlandırıcı unsur oluyor. Rahatın bayağı iyiyse ve yalnız yaşıyorsan, bölüm de zorsa o okul zor bitiyor arkadaş benden söylemesi.
            gossipdio
            ben galiba online eğitimi özledim keşke evde olsam diyorum bazen
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.