Üniversiteye Yeni Başlayacaklar İçin Tavsiyeler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   minmina
   ilkokullar, ortaokullar başladı eğitime. yakında ünililer de başlayacak. online eğitimlerden sonra gerçek eğitimi görecek yeni çömezler için önerileriniz neler? benimkisi herkese güvenme ve hocaların her istediği kitabı alma.
    silmarillion
    15 erkek ya da kız yanyana dizilip gezmeyin komik duruyor, sürekli ortam kurup ortam bozmayın çizginiz olsun, kimseyle kolay kolay samimi olmayın sikerler, araba-seks-futbol muhabbetlerine girmeyin orası kahve değil üniversite, siyasete, etliye sütlüye bulaşmayın sicilinizi helvaya çevirip geleceğinizi bok etmeyin.
     abdes_terligi
     başkalarına muhtaç kalma, etkinliklere bolca katıl, derslerden geri kalma, kopya çekmekten kaçın çünkü derste gördüğün konular ileriki senelerin derslerinde de karşına çıkacak, konuları düzgünce öğren yoksa aynı dersi 4 sene üst üste alanlardan birisi sen olursun. Hocaların istediği kitapları asla satın almayın, internette lib.gen gibi sitelerden bedava bulun, flash içerisinde filan saklayın, yada hardcopy gerekiyorsa kırtasiyeden çıkartın fotokopisini olsun bitsin. Yüzlerce lira vermekten daha iyidir. Yada daha önce satın almış bir üst sınıftan ikinci el olarak da alabilirsiniz.
      a.l.p.o.l.l.o.n
      Asistan olunca ego kasmayın (İtici oluyor ve hiç ototrite için demeyin anaokulu öğretmeni olmuyorsunuz neticede)
       eksi_pirasa
       program indirmeniz gereken bir bölümde okuyorsanız photoshop, otoket gibi programı virüssüz cracklemesini öğrenin. kitap konusunda hocaların kitaplarını, ilgilendiğiniz alandaki kitapları indirebileceğiniz siteleri öğrenin. biraz yasadışı takılacaksınız üniversitede ama para yok ne yapalım
        sairsel
        İşini baştan sıkı tut, Önceliğin dersler olsun, Hocanın verdikleriyle yetinme, Extra araştır ve öğren, Bol bol oku, Arada sosyalleş, iyice mala bağlama 😁
         fbrgsmt
         Not tutmana gerek yok, mutlaka notları satan bir fotokopici olur. Özgürlüğün tadını çıkar 🤗
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.