Üniversiteye Gitmek Size Ne Kattı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gameofdio
   Kesinlikle kendini geliştirmek Önemli. Yoksa herkes üniversite okuyor. Bunun dışında çok zengin bir insan profili var. Farkına varıyorsunuz ve öğreniyorsunuz. Başta da söylediğim gibi bilgiler dersler sınavlar falan hikaye kendin bir şeyler yapmazsan okula gidip gelmekten öteye bir şey olmaz.
    thekmk
    Girmek çok şey kattı da, çıkmak ne kattı hâlâ çözemedim.
     lutfen-ama
     Dert sahibi oldum valla, keşke zamanında okuldan alıp sanayiye verselerdi beni. ☹️
      onr_acbdms
      Daha çok insan tanıyıp daha çok yalnızlaştım. Kısacası tüm yaptıklarımda sorumluluk bende. Lisede güzel veya yakışıklı dediğim insanların nirvanalarını gördüm. 😂 Çok samimi dost buldum.
       detokssuyu
       O kadar çok şey kattı ki. Bir kere her şeyden önce ufkumu açtı. Başka bir dünyanın mümkün olduğunu ve olabileceğini gösterdi. Türlü türlü insanları tanıma şansım oldu. Her şey o kadar keyifliydi ki. Keşke o günlere geri dönsem.
        selshine
        Benim için çok kötü bir dönemdi, okuduğum bölümü de sevemedim bir türlü. Lakin farklı kültürlerden ve kafa yapılarından insanlar görmek, ailemden 600km uzakta kendi başıma kalıp ayaklarımın üstünde durmak kesinlikle beni çok geliştirdi.
         dertsavar
         Diplomalı düşük ücrete çalışıp dalga konusu olmaktan başka bir şey katmadı tamamen zaman kaybı :)
          selondi
          Herkese güvenmemek gerektiğini öğrendim. Bir de üniversite okumanın hiçbir şey olduğunu. Sen çabalarsan bir iş bulursun yoksa o üniversitenin ismi falan kimsenin umrunda değil.
           gizemino
           hayattan ne beklediğimi anlamama yardımcı oldu. diploma her şey değil fakat istediğin bir şeyi nasıl elde edeceğini bence üniversite öğreniyorsun
            kisacadeniz
            ekonomik dertlere düşmeden önceki son çıkış. ekonomik eşitsizlik kavramını yüzüne tokat gibi vurur üniversite ortamı. mezuniyet sonrası hayatın simülasyonu aslında sadece sen daha az zarar alıp hayata hazırlanıyorsun bir noktada
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.