Üniversiteye Gitmeden Önce Sen vs Gittikten Sonra Sen
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   arak_nus
   Var mı değişmeden yoluna devam eden? Sanmam. Üniversite kişisel gelişim anlamında müthiş bir alan demek yalan olmaz. Hayatın gerçekleriyle birebir yüzleşirken aynı zamanda hayatın temel taşlarını dizmek için uğraşırsın. Çılgın ev partileri (yalan, pis bir evin içinde genelde birbirine yürümeli ortamlar) Son anda çalışılan sınavlar Müthiş dost kazıkları Parasızlık. Üni'ye gitmeden önce daha masum bir karaktere sahipken üniden sonra daha güvensiz ve despot olma garantisi var.. Ha tabi işsizlik sorunsalı da halen devam edecektir yüksek ihtimalle.. Üzülmeyin yine de okuyun.
    benita
    Şehir dışında okuduysan büyüdüğün kesin, her anlamda
     amakafamiznasiguzel1
     Ülkücülerin gerçekten varolduğunu ilk defa bu kadar net anlamıştım. Bi de mimarlık fakültesi bana 72 saat hiç uyumadan da yaşayabileceğimi gösterdi. Hayatıma en büyük katkısı bu üninin 🤔
      mevsimlerdensnbahar61
      Bilemedim şimdi
       dr.rock
       Aga ben aynıyım Geçen bi arkadaş mesaj atmış ünv aynen aktarıyorum “Mk, adam ol artık şalvar giyip incik boncuk takmak nedir, partileyip dağıtma ünv de kaldı yvşk yvşk hareketleri bırak”
        redblack
        Univden once : pişti, batak, okey Univden sonra: pisti, batak, okey, 101, blackjack, poker, 81, king, dürt vs vs vs Cok sey katti hayatima 😌
         semih-kurnaz
         Before: İyi aile çocuğu, müslüman, sakin After: Piç, Agnostik, göğsünden şarap içebilecek erkek, yazılım mühendisi
          fakatmuzeyyen
          Üniye gitmeden önce: Daha masum, daha duygusal ve daha söz dinleyen biriyken Üniden sonra: kendi kararlarına sadık, daha dik başlı, daha dirayetli ve hayattan bir takım konularda nasibini almış.. Aslında iyi bir kişisel gelişim. Müthiş iyi ortamlara giriyorsun ve aynı zamanda kötü olaylar karşısında da nasıl olmak gerektiğini öğreniyorsun.
           bendemistimama
           Profil fotomdan bi fark olmadigini anlarsiniz
            zeynebio
            Ben değişmedim sadece bilgi birikimi olarak kendime bir şey katmış olabilirim. Ama asla değişmedim. O üniversiteye gelip kendini kaybeden kızlardan olmadım çok şükür. Bu yüzden kendimle hep gurur duymuşumdur.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.