Üniversitelilerin 18 Eylül’de Sokağa Çıkacak Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Üniversite öğrencileri okullarının yüz yüze eğitime açılması için 18 Eylül’de sokağa inmeyi planlıyorlar. Ne dio’sun?
    badideasensei
    Fikir beyan eden bir eylemin ve bir şeyi provoke etmenin en asil yanı hitap ettiğin kişilerin ağzına durumu çarpıtacak laf vermemek ve de konuşulup çaroıtılmaya çalışılacaksa dahi bunun başarılı olmamasıdır. Arkadaş böyle bir zaman da evet anlıyorum bütün alanlarda-sokak da - fabrikada-hastanede vs vs herkes iç içeyken eğitimden soyutlanmamız bizim de hoşumuza gitmiyor ama böyle bir zaman da olmayacak iş aksi takdir de çok laf salatası yaparlar bu konuyu her zihniyetten tipleme
     cinayetvaraga
     Barış için savaşan, iffet için tecavüz eden zihniyetle aynı. Lüzumsuz hareket. Sonuçları sağlık için hiç hoş olmaz gibi duruyor.
      vsjvsjvsjv000
      18 eylül 'de nasıl çalıştığımı hesaplamıyorumdur.😂
       _umut_
       Ortam kovalamak için yerinde duramayan tiplerin çıkardığı bir olay sadece. Eğitim uzaktan da pek de güzel olabiliyor tabi eğitilebilene. Daha doğrusu gerçekten eğitilmek isteyene. Uygulamalı dersler de virüs döneminden sonra rahat rahat kapatılabilir ve okullarda bu konuda gayet anlayış gösterebilecek durumdalar. Keyfinden, uyanamadığı için, eve gitmemek için alttan 3-4 ders bırakan tipler şimdi gerçekten virüs döneminde bütün derslerini dönemi dönemine vermek mi ister oldular ? Kimsenin derdi eğitim değil. Tek dertleri gezip tozup ortamlara akmak. Geberdiler evde çünkü. Orada burada onunla bununla foto atmadan durum atmadan duramıyorlar. Eğitim insanın kendi kendini eğitmesidir ama bunlar yapamamış orası kesin.
        sairsel
        Cehaletin gitmesi için sadece okul okumak yetmiyor demek ki 🤔
         cokbilmisdegilcokbilen
         He.. ne anlamı kaldı o zaman yüz yüze eğitimin olmamasının?
          me_out_bye
          Saçma ve gereksiz buldum. Faydadan çok engel zarar oluşturma eylemi. -- Bazı insanlar hala durumun farkında değil galiba. Günde 50 kişi ölüyor. Senin rahatın yerindr olsada. Bir asya olamadık bu süreçte. Yazık bize.. Helal onlara.
           benita
           Düğüncüler bir, öğrenciler iki gibi bir muhabbet oldu. Benim aklıma öğrenci evini özleyen, ortamları özleyen öğrenciler geldi.Mantıklı tarafı varsa dinlemek isterim, bana aşırı mantıksız geldi çünkü
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.