Üniversite Şehirlerindeki Ev Kiralarının %40 Zamlanması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   miller
   bizim necip milletimiz yine sıcak kucağını, güler yüzünü göstermiş ülkenin gençlerine. eskişehir'de ev kiraları %40 zamlanmış. yakışır ülkeme aynen böyle devam.
   https://twitter.com/Medyanin50Tonu/status/1430881145281974277
   https://twitter.com/Medyanin50Tonu/status/1430881145281974277
    fuzbing
    Eskişehire üniversite bu yıl mı açıldı? Hep vardı, hep zamlanıyor. "Halk birbirini becermeye devam ediyor." olmalıydı başlık.
     silmarillion
     Zamlana zamlana ne hale geldik
      pedat-seker
      Bi kulağımızın arkası kalmıştı amk
       mrlawyerkk
       Bu ne ki? Bu kira artışı çok normal geliyor bana artık. Adamlar salgının ortasında maskeyi fahiş fiyattan sattılar. Yangının ortasında yangın eldivenini 200 liradan sattılar.
        me_out_bye
        Eee dünya burası. Herkes birbirini kazıklayaral geçinmeye çalışır. Bir şey olsada kucağıma gelse elime düşse bir üstünlüğüm olsa diye beklerler.
         obbobbon
         hastalk çıkar dezenfektan,kolonya,eldiven,maske fiyatları katlanır ;yangın çıkar, deprem olur ateş geçirmez eldiven den ilk yardım çatasına her şeyin fiyatı katlanır herhangi bir ürün paraya en çok ihtiyacı olan yeni evlilere veya öğrencilere satılacağı zaman fiyatı anında katlanır kısaca bu ülkedeki fırsatçılık her alanda vardır kısaca bu konu şu twitin de dediği gibi;
          farkedmez
          Her şeyde bir fırsat gören milletimiz.. Öğrenci dediğin tek kalmayacak nede olsa diye patır patır yüksek fiyatlar koyuyorlar.
           detokssuyu
           Okuldan soğuttunuz yemin ederim ya. Zaten iki yılda iyice uzaklaştık bir de şimdi bu gibi dertler çıktı başımıza. Hayat sanki çok ucuzmuş gibi.
            gossipdio
            Doğal felaketlerde tüm ekipmanlar 2 katı oldu, maskeleri 50tlye alıyorduk başta. Suya muhtaç olsak 100tlye satarlar evler onların için hiçbir şey
             sedefartuny
             Bazen Türkiye'de yaşadığınızı unutuyorsunuz galiba arkadaşlarım. Bizim ülkemizde böyle zaten. İnsanlar birbirlerini kerizlemek için bahane arıyor resmen bakın fırsat demiyorum bahane diyorum.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.