Üniversite Şehirlerindeki Ev Kiralarının %40 Zamlanması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   miller
   bizim necip milletimiz yine sıcak kucağını, güler yüzünü göstermiş ülkenin gençlerine. eskişehir'de ev kiraları %40 zamlanmış. yakışır ülkeme aynen böyle devam.
   https://twitter.com/Medyanin50Tonu/status/1430881145281974277
   https://twitter.com/Medyanin50Tonu/status/1430881145281974277
    me_out_bye
    Eee dünya burası. Herkes birbirini kazıklayaral geçinmeye çalışır. Bir şey olsada kucağıma gelse elime düşse bir üstünlüğüm olsa diye beklerler.
     fuzbing
     Eskişehire üniversite bu yıl mı açıldı? Hep vardı, hep zamlanıyor. "Halk birbirini becermeye devam ediyor." olmalıydı başlık.
      silmarillion
      Zamlana zamlana ne hale geldik
       jamiryuu
       Sen bunun neyine şaşırıyorsun ki ? Genel olarak bir çok sektörün kar marjı nüfus yoğunluğuna göre değişiyor e fiyatların artması da gayet normal değil mi ? Gönül isterdi tabi artmamasını ama işler bu şekilde dönüyor artık bunu kabullenmek lazım.
        mrlawyerkk
        Bu ne ki? Bu kira artışı çok normal geliyor bana artık. Adamlar salgının ortasında maskeyi fahiş fiyattan sattılar. Yangının ortasında yangın eldivenini 200 liradan sattılar.
         abdes_terligi
         üniversite şehirlerinde kiralara devlet üst limit getirmeli, bu ne ya öğrenci kalacak orada amına koyayım, insaf biraz.
          tankos
          Zam olaylarına şaşırmamak lazım. Üniversiteye gittiğim ilk yıl arkadaşımın anneside yanımızdaydı. 3+1 evi sorduk 600 lira kira istedi. Öğrenci olduğumuzu öğrendiğinde 2500 liraya yükseldi kira. Kısacası biraz merhamet ve biraz da insan olmalı denk geldiğiniz emlakçı ya da ev sahipleri.
           sedefartuny
           Bazen Türkiye'de yaşadığınızı unutuyorsunuz galiba arkadaşlarım. Bizim ülkemizde böyle zaten. İnsanlar birbirlerini kerizlemek için bahane arıyor resmen bakın fırsat demiyorum bahane diyorum.
            gossipdio
            Doğal felaketlerde tüm ekipmanlar 2 katı oldu, maskeleri 50tlye alıyorduk başta. Suya muhtaç olsak 100tlye satarlar evler onların için hiçbir şey
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.