Üniversite Öğrencilerine Özel Platform: Facebook Campus
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   ABD’deki yaklaşık 30 üniversite ve kolejde eğitimini sürdüren öğrencilerin kullanımına sunulan Campus’te kullanıcılar, okul arkadaşlarıyla bir araya gelebilecek, gruplara katılabilecek, kampüs etkinliklerini keşfedebilecek, okul yönetiminden gelen güncellemeleri takip edebilecek, yurt arkadaşları ya da okul topluluklarından kişilerle sohbet edebilecek. Okul e-mail adresleriyle kayıt olunabilen yeni platform Facebook uygulaması içerisinde yer alacak. Ne dio'sun?
    benita
    Bu sebeple öğrenciler ayaklanıp protesto yürüyüşü yapmasa bari :)
     talihsizinteki
     facebook un içinde olması pek yakışmamış zuckerberg in insanları tekrar facebook a döndürme çabasını artık bırakması lazım bitti o platform
      sedefartuny
      Facebook kullanıcılarının verilerini politikacılara sattıktan sonra istediği platformu kursun, ölü doğuyor hepsi. Yapabileceği en kötü şeyi yaptı ve kullanıcılarını kaybetti bunun geri dönüşü yok maalesef.
       okadin
       Sevgili Facebook, gençler bu vadettiklerini okullarına adım attıkları ilk gün kendi imkanları ile yapıyorlar zaten. Kişisel bilgilerini satıp kaybettiğin kullanıcılarını daha farklı bir proje ile toplaman gerekir. Bunlar tutmaz. Üzgünüm.
        busrawashere
        para parayı çeker
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.