Üniversite Mezunu Olmaktan Utanır mısınız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dipsiz
   Ben utanırdım ya çünkü önemli olan insan olmak, kalp güzelliğinin olması. Mesela iş başvurularında da kalp güzelliğini arıyorlar, benim kalbim çok çirkindir o yüzden işe alınmadım mesela ülkenin doktorları hep kalp güzelliği olduğundan dolayı, insan olduklarından dolayı tıp fakültesini bitirdiler saçmalamayın tabii ki okumadılar. 6 sene fakültede kalp güzelliklerini, insanlıklarını geliştirdiler yoksa nasıl hayat kurtabilirler di mi. Bazı firmalar çağrı merkezi elemanı için az önlisans arıyormuş, yazıklar olsun!!!!!!! Kalp güzelliği nerede insan olmak nerede!!! O gördüğünüz mühendisler, mimarlar, öğretmenler, avukatlar falan hep onlar kalp güzelliği! Tabii ki eğitim değil, eğitim ne be!! Kalp güzelliği diyoruz!! Bırakıyorum üniversiteyi falan!! Kalp güzelliğimi geliştiricem!!!
    mevsimlerdensnbahar61
    Konu okumayanları vs belki imkanı olmamış insanları ayrıştırmamak konu bu sadece bu
     lellu
     Gülüp uyuyacağım teşekkürler 🙏
      dipsiz
      Beni anlayan bir üye ile gayet güzel yazışıyorum. Nasıl anlarsanız anlayın zaten anladığınız da yok. Kapıcı üzerime yürüdüğünde bile, sırf kadına kapıcı diyorum diye (resmi evraklarda kapıcı olarak geçiyor. Bu benim suçum değil) beni linç ettiniz. Hiç demediniz neden bu kızı, 40 yaşındaki kadın (kapıcı) dövmeye kalktı diye varsa yoksa kapıcı dememe takıldınız ama şunu da söyleyim, kapıcı olayı için konuştuğum avukatlar adaletin benden yana olduğunu söylüyor. siz ancak sıfata, kapıcı sıfatına takılıp kalın, bir arpa boy alamazsınız. Size ne anlatsam boş.
       lellu
       Abla git konuş işte, daha ne başlık açıyorsun kurban olayım
        eski_bi_tanidik
        Dalga mi geçiyorsun Ya da dalga başlığı sanmistim. Ne bu soru işaretleri :)
         cinayetvaraga
         Buralar yine karışmış. Bu kız size ni yaptı!? ulan dirayetsiz herkes kayış koparıyor burda. biz nasıl dayandık acaba? ya da dayanamadik mı?
          eski_bi_tanidik
          Dipsiz dogum haritanı çok merak ettimm wallahi :D ayrıca ciddiyim
           dipsiz
           Hesabımı siliyorum, sizlere laf yetiştirmekten okumamı yapamıyorum. Dikkatimi dağıtıyorsunuz. Bana senelerce zorbalık yapanlara inat okuyacağım, kendimi geliştireceğim, aileme ve ülkeme yararlı bir kadın olacağım. Zorbalık eden kadınlar gibi 18'nde evlenip, 2 çocukla baba evine dönmeyeceğim, o kadınlar gibi ortaokul mezunu olup bilgisayar kullanmasını dahi bilmeyip masa başı iş isterim diye kendimi güldürmeyeceğim, o adamlar gibi teyip hırsızı olup, bundan hapis yatmayacağım. Onlar mutlu mu bilmem ama şu anki hayatları buysa, sağlıklı bir insan teyip hırsızlığı yaptığı için mutlu olmamalı hatta utanmalı. Hırsız diyip aşağılamamıydık değil mi, ödünç almaktan hapse girmiş diyelim. Geçmişe takığım ve bu takıklık sayesinde vize sonuçlarıma bakarsak eğer üniversitede bu kadar başarılıyım. Yeri gelince tedavi de göreceğim merak etmeyin ama beni tedaviye mecbur bırakanlarla da hesaplaşacağım ama önce şu hesabı silip, sizlerle iletişimi kesmem benim faydama olacaktır.
            absurdizm
            bu neyin kafası lan.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.