Üniversite Kampüsleri, Yurtlar ve Hastanelerde Kuran Kursu Açılması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lovewkoko
   arkadaş bu acil ihtiyaç mı yav? bir sürü kuran kursu var zaten ne alaka şimdi yurtlarda kuran kursu açılması. kendinize gelin.
    abdes_terligi
    içimiz dışımız kuran kursu oldu zaten amına koduğumun kurslarında çocuklar şiddet görüyor tecavüz tacize uğruyor başka boka yaramıyor, çocuklarını bu kurslara gönderen ebeveynlerin beynini sikeyim.
     silmarillion
     Yat kalk yat kalk geber:)
      me_out_bye
      Adam bir şeyler öğrenip meslek sahibi olmaya çalışıyor okulunu sınavlarını vermeye. Bunlarda kuran kursuna gitsin istiyor ? +Tabi birde bu ilahiyat mevzunlarına daha fazla iş imkanı sağlayacak. Bütün ülkedeki yurtlar hastanelere her birine gönderecekler bi tane kurs hocası diye bir kaç saat takılacaklar cayır cayır maaşlar yatacak ATM'den. Devlet kasasından. Ülkece daha fazla hacı hocaya ihtiyacımız var demekki şu an ? Bunun için bi uğraşlar falan ? Ne bileyim... Demekki cografyamızı kuran kursları kurtaracak. Büyüklerimiz buna karar vermiş 🤷🏻‍♂️ - Bu arada da ögretmenlik hakkı kazanmış ögretmenler hala atama kontenjan bekliyor olacak? Bari Yurtlara birer o dallarda öğretmen atasaydında gençler etüt odalarına kendi kendilerine kitaplar içinde sürüneceğine bazö saatlerde öğretmenler ile ders yapabilselerdi ? Hem gençlerin egitimine katkı olurdu bedava dersaneler gibi bir sistem olurdu hem boşta bekleyen ögretmenlerimiz hayatıni kazanır ve bilgi ve tecrübelerini yeni öğrencilere aktarırdı ? Madem o kdr para var kullanabilecek sıkıntı yok yani? Bedava kurslar açmak ? Bunu yapın o zaman ? Kampüs yurt dediğin eğitim kurumudur. Hastaneye git ne yaparsan yap. O beni ilgilendirmez.
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.