Üniformayı Seven Kadınlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   marvelhulk
   Üniforma aşığı bir arkadaşım var arkadaşlar kız bayılıyor polis, asker üniformalarına bu üniforma aşkı abi nereden geliyor bilmiyorum güç, otoriteyi filan mı çağrıyor acaba. Bir beğendiğim kız da vardı o da aynı üniformalı erkeklerden çok hoşlandığını dile getirmişti. Hatta bahsettiğim kız arkadaşım kpss'ye girip polis olacam diye tutturdu düşünün o derece bir piskopat kendisi.
    badideasensei2
    üniforma taşımayı seviyorum ben. Ama bu üniformalar ile çok kız düşüren (!) (anca bu şekilde hitap edilebilir çünkü onlara) ; herhangi bir vatani istek ile değil bakın sadece parası ve ilişki yaşayabilme isteği ile asker olan tanıdıklarım var. Bence asker olmak çok onur verici olmalı yani ne bileyim bir şey için ölmek onuludur illaki. Msü sınavına da gireceğim.
     imailahorsilahh
     Ben daha çok içindeki ile ilgileniyorum.. ;) Ama yani şimdi böyle bir şey olabilir mi? Atayizler bile mümin olur, "Allah yoksa bu nasıl yaratıldı eyy cemaati müslimiiğn" der. Bunu der yani, dedim ve üniformlu erkek exper'i Yomi'şime paslıyorum. :d
      wanderlust_r
      Tsukyomiiiii gel de cevap ver agshxjfk Ben de severim ama güç için değil kıyafetler çok asil . Ayrıca kumaşı çok güzel olduğu için ve giyenler daha ciddi, sert göründüğü için ekstra seksi geliyor .
       arasserin
       Üniforma severler ama polis askerle yapamazlar kanmayın beylerr
        marvelhulk
        kardeşim bu şekilde düşünen sensin ve o yuzden seni takdir ettim ama bu şekildr dediğin gibi kız düşüren de az değil
         tsukyomi
         Üniforma fetişinde üstüme tanımam, o üniformaya asılmadan bırakmam. Tuhaf bir çekimi var bunun. Ama otoriteyi sevmem, onunla bir alakası yok. Tabi içindeki de önemli. Kendi dişime göre olan üniformalıların kölesiyim, Hint ya da Latin kolluk kuvvetlerine değil de Slav kuvvetlerine düşüşüm bu yüzden. Gerçek üniforma düşkünleri her üniformalıya kaldırılmayacağını bilir, herkese yakışmaz bu meret çünkü. Ama askerlere karşı sonsuz anaçlığım aktifleşiyor, sanki herkesten daha çok sevilmeye ihtiyaçları varmış gibi gelir. Doğduğumdan beri 4 ülke askerinin içindeydim, şu ana kadar da sadece bir sivil sevgilim oldu, belki bu yüzdendir. Seviliyorsunuz kolluk kuvvetli beyler 💋
          the-riven
          Valla bende bu üniforma takıntısını pek anlamış değilim. Son konuştuğum kızda da öyle bir fetiş vardı. Değişik ve pek anlayamadığım durumdur bu.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.